Вінницька обласна
федерація футболу

Четвер, 24 жовтня 2019, 04:30:56

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Олексій Михайличенко складом не здивував. Хіба що в атаці вибір наставника був не очевидним. В результаті з перших хвилин вийшов Родрігес. В іншому - колишня звична ротація. Перш за все, в середній лінії, де разом з Сидорчуком цього разу вийшли Шепелєв і Буяльський. А ось Бойко травмувався безпосередньо перед матчем, і місце в воротах зайняв Бущан. Швейцарці також постали в досить звичному поєднанні. Навіть більше ніж: встиг відновитися бразилець Карліньос.

Перший тайм в актив киянам явно не занесеш. Ще б пак, адже превалювали господарі, і навіть могли засмутити Бущана. Помилку Шабанова ледь не використав Герндт. Удар нападника наш голкіпер відбив, а добивання Карліньоса прийняла на себе поперечина. Кияни, в свою чергу, рідко виходили в небезпечні атаки. Найчастіше динамівці просто пов'язали в оборонних порядках господарів, та й з креативом було сутужно.

А ось атаки команди Челестіні були нечастими, але куди більш гострими. Одна з них завершилася обвідним ударом Араторе, з яким витончено впорався Бущан. При цьому відчутної територіальної переваги не було ні у кого. Кияни розродилися на моменти лише ближче до відходу на перерву. Помилку голкіпера господарів зобов'язаний був використовувати Родрігес, але динамівський форвард завозився з м'ячем і пробити не зумів. Куди перспективніше виглядав постріл Сидорчука, який не без труднощів нейтралізував Бауманн.

Перерва пішла на користь киянам. Підопічні Михайличенка заграли значно активніше. Спочатку пристрілювався Кендзьора, а через хвилину після навісу Миколенка Циганков з другого поверху пробив трохи вище воріт. Виглядало дуже гостро. Потім досить небезпечно двічі пробивав Родрігес, а потім і Вербiч, але все - теж вхолосту.

Потрібні були зміни в атаці, і Михайличенко розміняв Родрігеса на Бєсєдіна. При цьому в атакуючих діях динамівців чітко проглядався зайвий поспіх і навіть горезвісна академічність. Завершальні удари не йшли, чому підтвердженням став епізод з неточним пострілом Вербiча. Спроба Шепелєва була цікавіше, але удар хавбека відбив голкіпер.

У кінцівці господарі додали. Після подачі зі штрафного ворота киян знову врятувала перекладина, коли головою пробивав Марич. Так що ще незрозуміло, хто повинен радіти з підсумкової нічиєї.