Вінницька обласна
федерація футболу

Субота, 15 грудня 2018, 03:46:53

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 22
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 18
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Голова - Малярчук Василь Григорович
Заступник - Зарічняк Ігор Михайлович
Секретар - Маринович Володимир Михайлович
Нгаха Колінзс
Мельник Олександр Володимирович
Крайнік Едуард Іванович
Мохник Вадим Андрійович


ico doc48Положення про комітет


Контакти:
21007, Україна, м. Вінниця, вул.Замостянська, 7, кімната 302-304
Тел.: +380 (432) 27-27-92, факс: +380 (432) 27-64-50
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

11.12 - Чуракова Артема
16.12 - Гаврищука Максима
16.12 - Ліщину Олега
19.12 - Александренка Миколу
20.12 - Жданкіна Володимира
21.12 - Твердохліба Юрія