Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 01 жовтня 2020, 11:14:24

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Горизонт» (Хоньківці)  3
ФК «Могилів-Подільський»  3
ФК «Факел» (Липовець)  3

Група "Б"

ФК «Біофарм» (Літин)  6
ФК «Поділля» (Кирнасівка)  3
ФК «Моноліт» (Козятин)  1

Кубок області

1/8 фіналу Кубку Вінницької області серед аматорських команд сезону 2020-2021 рр.

14 жовтня 2020 р. - перші матчі. 28 жовтня 2020 р. - матчі-відповіді.

"Дністер-С" - "ГЛАВВ-ДОР"    
ФК "Бар" - "Авангард"    
"Поділля" Кир. - "Факел"    
"Поділля" Кр.    
"Промінь"    
"Біофарм" - "Моноліт"    
"Колос" - ФК "Орлівка"    
ФК "Могилів-Подільський - "Горизонт"    

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував результати жеребкування Ліги націй-2020/2021, за результатами якої в суперники по групі команді дісталися збірні Швейцарії, Іспанії та Німеччини.

- Що думаєте про результати жеребкування?
- Мати серед суперників найкращі команди Європи і світу це, по-перше, гарна можливість перевірити свої сили, а по-друге, нашим уболівальникам буде приємно побачити такі збірні Німеччини, Швейцарії та Іспанії. Я думаю, буде вдвічі приємніше грати з ними у себе вдома. У нас не було б такої можливості, якби ми грали звичайні товариські ігри, запросити такі команди. А зараз на офіційному рівні буде можливість зіграти з ними і перевірити себе.

Треба правильно оцінювати свої сили. Ми потрапили до елітного дивізіону і, я вважаю, що це вже великий успіх. Зараз є можливість проявити себе і закріпитися в ньому. Це буде дуже важко, але якщо це вийде, то значить, ми дамо певне зростання команді. Говорити про перемогу в групі, будьмо реалістами, неправильно. В першу чергу, треба правильно оцінювати свої сили. Якщо ми вийдемо з цієї групи, то можна буде говорити, що нам десь, можливо, пощастило, але грати з цими суперниками і отримати такий досвід, я вважаю, вже дуже добре. В зустрічах з такими командами завжди особливий настрій. Для кожного гравця це можливість підняти свій імідж, як футболіста, так і команди в цілому. І зробити дуже позитивний резонанс в світі при гарній грі.

- Ви спілкувалися з Луїсом Енріке, Льовом. Вони підходили жартували, щось говорили? Як взагалі ставляться до збірної України на цьому жеребкуванні?
- Одне з найприємніших у спілкуванні з великими тренерами, які сьогодні займаються національними збірними, це те, що всі відзначають прогрес команд. Перш за все, не тільки індивідуальний розвиток гравців, а й зміну структури командної гри, правильне ведення матчу. Тому, я думаю, більше ставляться з повагою до нашої команди, дивляться на неї, це звичайно дуже приємно чути.

- Ліга Націй буде перед початком відбірного етапу до Чемпіонату Світу. Допоможуть нам ці матчі Ліги Націй добре підготуватися до кваліфікації?
- Я вважаю однозначно так, адже це будуть ігри з такими сильними суперниками. На нас лежить тільки відповідальність за свою гру перед нашими вбольвальниками, але в жодному разі не за результат. В будь-якому разі завжди йде планова перебудова команди. Ми будемо дивитися і, можливо, в майбутньому задіємо молоде покоління за потреби. Поглянемо, як воно буде розвиватися. Тому, вже грати такі матчі, на такому рівні, для кожного з них буде колосальним досвідом. Це все дуже позитивні моменти.

26adac

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

29.09 - Слободянюка Максима
01.10 - Прозоровського Михайла
01.10 - Коваленка Віктора
06.10 - Рижого Григорія
07.10 - Кутакова Андрія
07.10 - Лук’яненка Михайла
07.10 - Мукоїда Дмитра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити