Вінницька обласна
асоціація футболу

Середа, 03 червня 2020, 02:28:51

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 14
ФК «Орлівка» 13
ФК «Факел» (Липовець) 12

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 24
ФК «Колос» (Махнівка) 17
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 14

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов розповів, коли клуби можуть відновити тренування і сезон в цілому.

"Якщо говорити простими словами, все залежить від рішення керівництва країни - Кабінету міністрів і міністерства охорони здоров'я, які затверджують план виходу з карантину. З тих меседжів, які ми отримуємо зараз, думаю, команди зможуть в період з 10 по 20 травня почати тренувальний процес.

Відновлення матчів? Ми будемо обговорювати з клубами дати 5-6 червня. Команди і футболісти хочуть грати. Як мінімум два тижні у них буде на підготовку.

Подивимося, зараз гонки в цьому питанні немає. У нас є свої уявлення, як догравати сезон. Основна мета колишня - завершити чемпіонат і Кубок в повному обсязі з дотриманням спортивного принципу.

Дедлайн від УЄФА? Все, що від нас вимагається, ми виконаємо. Повторюся, УЄФА - це УЄФА, а Кабмін - це Кабмін. У кожної країни свої внутрішні правила. На першому місці буде здоров'я українських громадян, ніхто не буде приймати поспішних рішень", - додав Протасов.

27ba13

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

04.06 - Воронюка Андрія
04.06 - Лісового Миколу
06.06 - Ціону Анатолія
07.06 - Михальчука Ігоря
10.06 - Комлєва Володимира
12.06 - Самкова Георгія
14.06 - Пройчева Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити