Вінницька обласна
асоціація футболу

Середа, 03 червня 2020, 02:50:12

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 14
ФК «Орлівка» 13
ФК «Факел» (Липовець) 12

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 24
ФК «Колос» (Махнівка) 17
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 14

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

З 11 травня уряд України вводить пом'якшення за деякими умовами карантину, пов'язаного з епідемією коронавірусу. Очікується, що спортивним командам буде дозволено проводити групові тренування на закритих базах.

Паралельно з обговоренням можливих термінів відновлення чемпіонату України у вищому дивізіоні, УПЛ спільно з Українською асоціацією футболу, Міністерством охорони здоров'я, а також з урахуванням рекомендацій УЄФА, розробляють спеціальний протокол безпеки, без дотримання якого дограти решту дев'ять турів нинішнього чемпіонату буде неможливо.

Для відновлення сезону в Україні будуть взяті за основу "протоколи безпеки" європейських країн, таких як Німеччина і Італія, проте адаптовані під місцеві умови.

Першим і головним пунктом протоколу буде проведення матчів, що залишилися, чемпіонату України без глядачів.

Крім того, всім футболістам і персоналу поза змаганнями необхідно буде використовувати індивідуальні засоби захисту - антисептики, маски і рукавички.

Перед кожним матчем футболісти повинні будуть пройти тести на коронавірус. Також клубам рекомендуватимуть при виїздах на матч використовувати три автобуси, а також готель, який буде заброньовано тільки під одну команду, і користуватися декількома роздягальнями на стадіонах, щоб мінімізувати контакти між учасниками змагань.

Заходи соціальної дистанції необхідно буде дотримуватися і на лавці запасних - гравці і тренерський штаб повинні будуть знаходитися один від одного на відстані мінімум 1,5 метра. Також футболістам буде рекомендовано не святкувати голи спільно.

27ba13

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

04.06 - Воронюка Андрія
04.06 - Лісового Миколу
06.06 - Ціону Анатолія
07.06 - Михальчука Ігоря
10.06 - Комлєва Володимира
12.06 - Самкова Георгія
14.06 - Пройчева Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити