Вінницька обласна
асоціація футболу

Вівторок, 27 липня 2021, 22:21:19

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Факел» (Липовець)  30
ФК «Могилів-Подільський»  22
ФК «Горизонт» (Хоньківці)  16

Група "Б"

ФК «Моноліт» (Козятин)  34
ФК «Орлівка»  26
ФК «Біофарм» (Літин)  16

Кубок області

фінал

"Моноліт" (Козятин) - "Факел" (Липовець)
     
     
     
     
     
     
     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Протягом двох останніх днів відбулися відеозустрічі керівництва АФУ з президентами клубів Екстраліги, Першої ліги та жіночої Вищої ліги з футзалу.

Зустрічі були присвячені обговоренню та аналізу обставин, які виникли і мають місце в чемпіонатах в зв'язку з пандемією коронавіруса і варіантів подальшого розвитку подій.

З огляду на загальну невизначеність з багатьох напрямків (тренувальний процес, транспортне сполучення міського та міжобласного рівнів, відомчу приналежність залів, неможливість прогнозування урядових рішень і/або рішень органів місцевого самоврядування), а також піклуючись про життя і здоров'я гравців і працівників клубів, учасники зустрічей одноголосно висловилися за завершення перерахованих вище чемпіонатів України.

Юридичне рішення про завершення чемпіонату і його подальший правовий статус буде прийнято Виконавчим комітетом АФУ після проведення консультацій з Українською асоціацією футболу і УЄФА.

На нарадах також була підтримана ідея про проведення міжсезонних турнірів, які повинні відбутися в кінці червня або в середині липня в разі зняття урядових і місцевих обмежень.

24d6ab

 

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

28.07 - Сидорука Олександра
28.07 - Гавріша Олександра
29.07 - Олійника Олександра
01.08 - Блінникова Василя
05.08 - Затоковенка Олега
07.08 - Омельченка В’ячеслава
08.08 - Кривовязюка Миколу

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити