Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 01 жовтня 2020, 11:24:38

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Горизонт» (Хоньківці)  3
ФК «Могилів-Подільський»  3
ФК «Факел» (Липовець)  3

Група "Б"

ФК «Біофарм» (Літин)  6
ФК «Поділля» (Кирнасівка)  3
ФК «Моноліт» (Козятин)  1

Кубок області

1/8 фіналу Кубку Вінницької області серед аматорських команд сезону 2020-2021 рр.

14 жовтня 2020 р. - перші матчі. 28 жовтня 2020 р. - матчі-відповіді.

"Дністер-С" - "ГЛАВВ-ДОР"    
ФК "Бар" - "Авангард"    
"Поділля" Кир. - "Факел"    
"Поділля" Кр.    
"Промінь"    
"Біофарм" - "Моноліт"    
"Колос" - ФК "Орлівка"    
ФК "Могилів-Подільський - "Горизонт"    

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

15 травня відбулася робоча нарада в режимі онлайн за участі президента Української асоціації футболу Андрія Павелка, першого віце-президента УАФ Олега Протасова та керівників обласних асоціацій.

Учасники зустрічі обговорили низку робочих питань, які стосувалися першого етапу послаблення карантину, вірогідних варіантів відновлення змагань і роботи футбольної спільноти в регіонах в умовах карантину.

Під час відеоконференції Андрій Павелко, зокрема, розповів про співпрацю УАФ і Міністерства охорони здоров’я України в частині створення медичного протоколу для відновлення футбольних змагань. Також учасники наради обмінялися думками щодо можливих сценаріїв виходу українського футболу з карантину в разі позитивної динаміки зменшення кількості захворюваних і ухвалення відповідних рішень Кабінетом Міністрів України.

Окрім того, керівники обласних асоціацій розповіли про роботу своїх організацій, надання допомоги медикам і ветеранам футболу, а також своє бачення відновлення повноцінного футбольного життя в регіонах.

«Важливо, що, попри всі обмеження, футбольна спільнота зберігає позитивний настрій, продовжує активну роботу й має багато планів на майбутнє. Дякую всім регіональним асоціаціям за те, що й надалі надаєте допомогу нашим ветеранам і лікарям, які другий місяць поспіль протистоять пандемії. Усі ми, як і мільйони вболівальників України, надзвичайно скучили за футболом. Як і раніше, підтримуємо тісну комунікацію з Офісом Президента України, урядом у цілому та МОЗ зокрема і з нетерпінням чекаємо наступного етапу пом’якшення карантину, який дозволить відновити футбольні змагання», — відзначив за підсумками наради Андрій Павелко.

обл 2 min

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

29.09 - Слободянюка Максима
01.10 - Прозоровського Михайла
01.10 - Коваленка Віктора
06.10 - Рижого Григорія
07.10 - Кутакова Андрія
07.10 - Лук’яненка Михайла
07.10 - Мукоїда Дмитра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити