Вінницька обласна
асоціація футболу

Середа, 08 липня 2020, 14:55:01

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 21
ФК «Факел» (Липовець) 19
ФК «Орлівка»  17

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 33
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 17
ФК «Колос» (Махнівка) 17

Кубок області

1/2 фіналу

"Локомотив" Жмеринка - "Факел" Липовець

ФК "Орлівка" - "Горизонт" Хоньківці

   

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Президент ПФЛ Сергій Макаров прокоментував рішення клубів не продовжувати Першу лігу в класичному форматі і достроково завершити Другу лігу.

"Клуби проголосували за те, щоб не дограти чемпіонат ні в Другій лізі, ні в Першій. Обставини виявилися сильнішими за нас - ми не змогли реалізувати регламент, закінчити змагання як треба. Тому тут вступає в силу виконком УАФ. На ньому ми оголосимо ці рішення, окремо ще проговоримо з клубами питання обміну між лігами. Виконком і прийме остаточне рішення. Поки дати, коли він збереться, немає. Думаю, найближчим часом - їм потрібно багато питань розглянути не тільки з професійного футболу.

Але зараз сезон Першої та Другої ліги в регулярному вигляді, так би мовити, закінчений. Як і закінчений сезон повністю для команд, які не ставлять перед собою жодних турнірних завдань. Залишилося питання обміну між лігами.

Перспектива проведення міні-турнірів залишається як один з варіантів. Або грати скорочений плей-офф між претендентами, або фіксувати поточні місця в турнірній таблиці, або навіть повністю анулювати результати і обійтися без обміну між лігами.

Якщо буде рішення про плей-офф, то ми будемо розробляти календар. Поки про базову дату поновлення чемпіонату рано говорити. Все залежить від того, де і як грати. На нейтральних полях чи ні. Все це впливає.

Зараз медичний комітет УАФ розробляє відповідний протокол на основі прикладів, в тому числі з Бундесліги. Йде координація з міністерством охорони здоров'я - зараз цей протокол відправили туди на узгодження. Можливо, його ще пом'якшать, оскільки сам карантин зараз послаблюють. Але він все одно буде досить жорсткий, тому що здоров'я людей важливіше спорту", - сказав Макаров.

23ffd5

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

06.07 - Мисака Юліана
07.07 - Бочарьова Геннадія
08.07 - Спориша Івана
10.07 - Краєвського Сергія
12.07 - Кравченка Олександра
14.07 - Копаницю Петра
16.07 - Касанова Павла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити