Вінницька обласна
асоціація футболу

Неділя, 09 серпня 2020, 05:06:30

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 28
ФК «Факел» (Липовець) 24
ФК «Орлівка» 23

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 45
ФК «Рось» (Погребище) 22
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 22

Кубок області

1/2 фіналу

"Локомотив" Жмеринка - "Факел" Липовець

ФК "Орлівка" - "Горизонт" Хоньківці

   

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Українська Асоціація футболу має намір впровадити категорії українських стадіонів.

Новий регламент інфраструктури стадіонів та заходів безпеки футбольний матчів УАФ вже розробила у співпраці з УПЛ, ПФЛ, Національною поліцією України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, телетрансляторами і іншими суб'єктами організації поєдинків.

За новим регламентом стадіони отримають категорії стадіонів від 1 до 4.

Так само чотири категорії використовує УЄФА для класифікації за своїми критеріями. У більшості випадків критерії УЄФА жорсткіші.

Новий регламент інфраструктури вступає в силу вже з наступного сезону, але положення про категорії стадіонів почне діяти через сезон, тобто починаючи з сезону 2021/2022.

Що стосується безпосередньо категорій, то стадіони, які отримають першу категорію, зможуть приймати матчі рівня Другої ліги ПФЛ, молодіжних і юнацьких команд U-21 і U-19 і Кубку України в стадії 1/8 фіналу включно. Стадіони другої категорії зможуть приймати матчі Першої ліги ПФЛ і Кубку України в стадії 1/4 фіналу включно. Стадіони з третьої категорією мають право приймати матчі УПЛ, фінальні матчі Кубка України і Суперкубок України. Четверта категорія дозволить проведення будь-яких офіційних матчів під егідою УАФ.

Варто зазначити, що для допуску до міжнародних матчів (гри національних збірних і єврокубкові поєдинки різних стадій) стадіони повинні отримати категорію відповідно до пунктів Регламенту УЄФА про інфраструктуру стадіонів. Так, наприклад, для того, щоб приймати офіційні матчі національної збірної України, а також групової стадії Ліги чемпіонів і Ліги Європи, стадіон повинен відповідати критеріям четвертої категорії УЄФА.

26db54

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

09.08 - Меда Артура
09.08 - Кравчука Сергія
10.08 - Черниша В’ячеслава
10.08 - Тригубенка Валерія
13.08 - Мисака Павла
14.08 - Олійника Михайла
17.08 - Зарічного Владислава

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити