Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 24 вересня 2020, 11:11:11

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кубок області

1/8 фіналу Кубку Вінницької області серед аматорських команд сезону 2020-2021 рр.

14 жовтня 2020 р. - перші матчі. 28 жовтня 2020 р. - матчі-відповіді.

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Події матчу

• 1:0 - Фаті заробив пенальті на Кривцові, Рамос його реалізував.
  • 2:0 - Рамос виграв верхову боротьбу у Кривцова і головою перекинув Пятова.
  • 3:0 - Фаті чудовим ударом з району лівого кута штрафного завдав шикарний удар під стійку.
  • 4:0 - Ферран Торрес красиво у дотик зловив м'яч після свічки з лівого краю.

Ігор Харатін дебютував у збірній України виходом в стартовому складі проти Іспанії. Такою була заміна Тарасу Степаненко, який напередодні гри відчув дискомфорт в коліні і не зміг взяти участь в цій грі. Сказати, що це була велика втрата для нашої збірної - нічого не сказати. Можна скільки завгодно говорити, що опорник "Шахтаря" не завжди надійний в центрі поля, але сьогодні його явно не вистачало. Ігор виглядав сиро, не справлявся, не давав потрібного обсягу. Це не спроба принизити дебютанта, а констатація факту. Проблеми були практично на всіх ділянках, але складнощі в серці поля - особливо впадали в очі.

Але справа не тільки в півзахисникові. Помилок як мінімум в першому таймі було дуже багато. Ну, а вихід через Пятова в атаку - це взагалі приклад для підручників, як робити не треба.

Поява Марлоса в якості форварда виглядала авантюрою, але одного разу такий хід уже спрацював (проти Португалії, коли ми виграли на "Олімпійському" 2:1). Тому мозковий центр Андрія Шевченка вирішив повторити той же хід ще раз. На жаль, не спрацювало. Бразилець 55 хвилин провів без м'яча, тому для пошуку передачі часом опускався навіть до лінії нашої штрафної. Насичення центру поля допомагало хоча б трохи тримати удар, але ми грали без форварда. Та й чи потрібен він був, якщо гості за весь цей час створили всього один момент: Михайличенко розігнався по лівому напівфлангу і з середньої дистанції пробив у воротаря.

"Фурія" виглядала злагоджено. Але результат зробили два гравця: найрезультативніший захисник минулого чемпіонату Іспанії Серхіо Рамос двічі забив, а ще створив щонайменше стільки ж гольових моментів. Фаті взагалі весь матч не давав спокою Тимчику. Ансу пробивав і з гострого кута, і наносив зухвалий удар через себе з нашого воротарського, і, звичайно ж, забив. 17-річний вінгер, до слова, став наймолодшим гравцем, який забивав у складі збірної Іспанії.

У перерві Андрій Шевченко не зміг знайти потрібних слів і глобальних змін помічено не було. В атаці були суцільні проблеми, в обороні - аналогічно. Здавалося, що "Фурія" навіть трохи зменшила оберти, задовольнившись результатом першої половини, але футболістам в жовтій формі від цього простіше не стало. Господарі чудово розуміли всі наші слабкі місця, постійно напружуючи фланги оборони і середину поля.

Другий тайм можна було просто не вмикати, тому що ми всі відповіді отримали до перерви. Серія з дванадцяти поспіль ігор без поразок розбилася об перший же серйозний бар'єр. Португалію, яка була в ейфорії від перемог на Євро і Лізі націй, свідомо залишаємо за дужками. Решта суперників навіть поряд не стоять: Сербія, Литва, Люксембург і всі інші за списком.

Два матчі Ліги націй у вересні показали, що у нас є непогані шанси поборотися за місце в дивізіоні А на наступний розіграш. Але про щось більше мріяти не варто.

На якому місці збірна України в Лізі націй?

Після поразки Іспанії і нічиєї Німеччини зі Швейцарією в паралельному матчі "синьо-жовті" опустилися з першого на друге місце. Іспанія лідирує з чотирма очками, німці зі швейцарцями поки в хвості (два і один бал відповідно).