Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 24 вересня 2020, 10:48:56

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Горизонт» (Хоньківці)  3
ФК «Факел» (Липовець)  0
ФК «ГЛАВВ-ДОР» (Жмеринка)  0

Група "Б"

ФК «Біофарм» (Літин)  3
ФК «Моноліт» (Козятин)  0
ФК «Орлівка»  0

Кубок області

1/8 фіналу Кубку Вінницької області серед аматорських команд сезону 2020-2021 рр.

14 жовтня 2020 р. - перші матчі. 28 жовтня 2020 р. - матчі-відповіді.

"Дністер-С" - "ГЛАВВ-ДОР"    
ФК "Бар" - "Авангард"    
"Поділля" Кир. - "Факел"    
"Поділля" Кр.    
"Промінь"    
"Біофарм" - "Моноліт"    
"Колос" - ФК "Орлівка"    
ФК "Могилів-Подільський - "Горизонт"    

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Співголова Комітету професіонального футболу УАФ Ігор Бєланов та голова громадської спілки «Вінницька обласна асоціація футболу», президент громадської організації «Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів», член Виконкому УАФ Ірек Гатауллін, яких було нагороджено державними нагородами згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 387/2020, на своїх сторінках у соціальній мережі Facebook подякували за високе визнання.

Ігор Бєланов привітав усіх із Днем фізичної культури і спорту та зазначив: «Як людина, яка віддала все своє життя професіональному спорту, я радий бачити, що в країні, окрім любительського спорту, відроджується й спорт професіональний, а особливо — мій улюблений футбол. 

Повертаються легендарні футбольні клуби — «Кривбас», «Чорноморець», «Таврія» та інші. Не хочу пафосних слів, але повинен визнати, що заслуга в цьому по праву належить Українській асоціації футболу.

Ще хотів би подякувати всім вам за привітання з нагоди вручення мені державної нагороди!

Вдячний усім, хто оцінив мою скромну працю, і дуже зворушений тим, що Президент України Володимир Зеленський відзначив нас, спортсменів і тренерів, у своєму указі».

У свою чергу Ірек Гатауллін написав: «Хочу висловити щиру повагу та вдячність Президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському за почесну нагороду й високу оцінку моєї професійної діяльності.

Також хочу подякувати всій футбольній громаді України за визнання, повагу, плідну спільну роботу, а також підтримку, яку я завжди відчуваю.

Футбол має великий вплив на основні сфери життєдіяльності нашого суспільства. Як соціальне явище футбол уособлює в собі унікальні властивості. Він об'єднує людей, робить їх фізично й ментально здоровими, зміцнює характер та особистість людини, дарує незабутні, радісні емоції.

Дуже радий і вдячний долі, що майже все своє життя я присвятив служінню футболу.

Велика увага до вітчизняного спорту з боку Президента України дає надію, що фізична культура й спорт будуть і надалі розвиватися в нашій країні, роблячи нас, українців, ще сильнішими, щасливішими та успішнішими!

Вітаю всіх зі святом — Днем фізичної культури і спорту України!»

беланов1309 1

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

22.09 - Гричанюка Віктора
23.09 - Шелеста Олександра
24.09 - Цибрія Володимира
24.09 - Сащенка Ярослава
24.09 - Любченка Сергія
26.09 - Гречковського Геннадія
26.09 - Нгаху Колінса

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити