Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 29 жовтня 2020, 15:44:41

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Все стануть на шляху горою.

Аж тут, як марево, сигнал доноситься крізь сон…
Не розбереш – де вигадка, а де футбольний сюр.
Той, хто вбухує в команду мільйон,
Приймайте, каже – сам Містер, без купюр.

І вже на горизонті чути славний європейський гімн,
Бонусом от-от поповниться скарбничка,
Але ж біда – ідейних розриває буревій.
"Луческу – геть", "Луческу ворог". І це вже звичка.

Це НЕ як між сім'ями Монтеккі й Капулетті,
Любов і ненависть… Та ні – історія чи результат.
АЗ подоланий, і Гент в полоні кулеметів,
Але ж пробачити непросто, чи не так?

***

Мірча Луческу завчасно постелив соломку: мовляв, в цьому раунді Ліги чемпіонів важливий виключно результат. Тобто, очікувати треба того ж, що і в матчах проти АЗ та "Шахтаря": прагматичної гри за ситуацією. Стратегія змінювалася хіба що під впливом тієї обставини, що в протистоянні з "Гентом" – два, а не один, матчі.

Складом тренер не здивував. Нині ситуація така, що здивувати й не міг. Вербіч та Циганков залишилися у резерві та сприймалися вболівальниками як ресурс для підсилення команди впродовж гри. Родрігес і Де Пена підтримували Супрягу з глибини, Шапаренко, Сидорчук та Буяльський сформували трикутник у центрі поля. Караваєв і Кендзьора розташувалися на флангах оборони, а Миколенко був покликаний допомагати Забарному в центрі захисту перед воротами Бущана.

"Гент" вийшов зі всіма трьома українцями в основі. Яремчук і Пластун очікувалися заздалегідь, а ось Безусу місце в стартовій "одинадцятці" мало хто віддавав. Роман не в оптимальній формі, але Свен Кумс травмований, тому саме Безусу довірили конструктив.

Однак конструктиву цього у "Гента" в першому таймі було мало. Команда нічого не створила біля воріт і грала, скидалося на те, саме так, як їй дозволяв суперник. На стартових хвилинах обидва колективи намагалися відхреститися від м'яча. Зрештою, така тяганина завершилася кількома атаками "Динамо", під час однієї з яких здалеку пробив Супряга, а під час іншої, - уже на дев'ятій хвилині, - Влад відзначився дебютним голом у єврокубках.

Гол організував Караваєв своїм рейдом лівим флангом. Пройшовши до лінії воріт, Олександр в стилі "Шахтаря" часів Мірчі Луческу відкотив м'яча назад під удар Віталію Буяльському. У того м'яч зрізався з ноги, але рівно настільки, щоб пройшла передача на Супрягу на дальню стійку. Ігор Пластун затримався, тому нападник "Динамо" уникнув офсайду, що і підтвердила система ВАР.

Забивши, "Динамо" радо-любо віддало супернику м'яч, а "Генту" вже було якось не з руки відмовлятися від нього. Однак до воріт Бущана кияни "буйволів" майже не підпускали. Дальній удар Безуса в площину – це щось у грі під дощем. Але воротар був уважним, а в статистиці цей момент "компенсувався" ударом Де Пени зі штрафного. І все б так плавно й докотилося до перерви, якби Георгій Бущан не помилився при виході з воріт під час подачі кутового. Безус заробив корнер, Дорш подав, а Кляйндінст, що вийшов на поле замість Романа Яремчука, який зазнав травми, перевисів Супрягу в повітрі і покарав голкіпера за неуважну гру.

"Гент" надихнувся завдяки цьому успіху, але закінчився тайм так, як і починався – атаками "Динамо". І небезпечним ударом Томаша Кендзьори після передачі від кутового прапорця. Результативна нічия – непоганий результат, але могло бути й ліпше.

Важко було спрогнозувати, чи ризикне "Динамо" після перерви. Але ж сам Бог велів, точніше, Роман Безус, який заробив вилучення через дві жовтих картки впродовж трьох хвилин. Претензій до арбітра бути не може – лише до себе. Футболісти ж "Динамо" не одразу зрозуміли, що трапилося. Хвилин з десять вони просто тримали м'яча і лише після цього розпочали атакувати. Активно. Забивати могли Буяльський, Циганков і Вербіч, але уважно грав голкіпер Руф. А іноді самим "динамівцям" не вистачало проворності.

Але допомогла удача. Саме завдяки щасливому збігу обставин м'яч після удару Циганкова на 79-й хвилині рикошетом від Пластуна опинився на лівому краю штрафної площі у Де Пени і Карлос знайшов слабке місце довготелесого воротаря, забивши в "хвіртку" – 1:2.

Луческу як ніхто добре відчуває такі моменти. Відчуває, коли і де можна дотиснути. Тому "Динамо" й атакувало, тому намагалося навіть забити третій. Це було класичне полювання на жертву з кровоточивою раною.

І це полювання продовжиться в Києві. З надією, що здобич опиниться на гачку.

Ліга чемпіонів. Раунд плей-офф. Перший матч.