Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 29 жовтня 2020, 16:06:20

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Ковалівський "Колос" з високо-піднятим чолом вилітає з єврокубків. Єдиний гол "Рієка" оформила після стандарту в овертаймі по мокрому полю.

З перших хвилин у Руслана Костишина вийшов Микита Кравченко, який заміняв Олексія Зозулю на позиції правого латераля. Це дебют для молодого гравця в єврокубках, втім чи не вся команда дебютувала тільки в минулому раунді проти "Аріса" (2:1). Кравченко вже спочатку поєдинку отримав жовту картку, хоча здалося, що арбітр повівся дуже жорстко з українським футболістом.

"Рієка" не могла розраховувати на головного бомбардира минулого сезону Антоніо Чолака, який покинув колектив перед стартом у кваліфікації Ліги Європи. Тренер господарів Сімон Рожман вирішив продублювати схему "Колоса" і також вийшов з трьома центральними захисниками і двома інсайдами. Однак ось позиції конкретних гравців стали несподіванкою не тільки для нас, але і для місцевої преси.

Дебют зустрічі залишився за господарями, які зробили акцент на флангових атаках, а також на стандартах, зароблених після них. Після двох подач з кутових якраз і вдалося "Рієці" створити моменти в дебюті, спершу свій же форвард завадив забити Павічічу, а потім виручив Волинець, який відбив прямий удар з кутового.

Підопічним Костишина довгий час не вдавалося знайти шляхи виходу з оборони в атаку. Однак з часом це вдалося і гості відсунули гру від власних воріт, тим самим вирівнявши ситуацію на полі. Момент Антюха з ударом головою в падінні був уже повноцінно гольовим. В цілому до перерви, якщо за ударами в створ у хорватів все ж була перевага (3-0), то по картині на поле це абсолютно не відчувалося. "Колос" освоївся і в кінцівці тайму навіть міг забивати "в роздягальню". Але Євген Новак промахнувся із вигідної позиції, пробивши вище воріт.

У рівній боротьбі почався і другий тайм. Перший небезпечний епізод біля воріт "Колоса" виник за двадцять хвилин до кінця основного часу, коли Андріяшевіч пробив вище воріт з непоганої позиції. Перед цим Лисенко встиг кілька разів потрапити в офсайд, але це лише підтверджує, що "Колос" більшу частину часу проводив на чужій половині поля.

Буквально відразу ж після моменту Андріяшевіча, в унісон з дощем, Костишин вирішив кинути в бій Селезньова, традиційно замінивши ним Лисенка. Правда перший шанс був у "джокера" господарів Куленовича, який міг пробивати головою куди небезпечніше, ніж плечем, як в результаті і вийшло. Цей гренадер і далі напружував редути ковалівської команди, Селезньов же зайнявся улюбленою справою свого попередника, регулярно потрапляючи в офсайд. Але одного разу красиво вивів Кравченка на точку для прострілу, на жаль, суперник перервав потенційно гольову передачу на Смирного.

Супер-момент був у Селезньова буквально перед фінішем основного часу, коли злива вже натурально заливав поле. Правда впоратися з в'язким полем Євгенія так і не зумів, в результаті три спроби акцентовано вдарити по м'ячу поспіль виявилися невдалими.

За весь другий тайм команди на двох так і не потрапили в ствір жодного разу, хоча моментів створили більше, ніж до перерви. Наглядною є в такій ситуації нервозність, яка в екстра-таймі досягла свого апогею. Жоау Перейра Есковаль, який нібито спеціально під додатковий час з'явився на полі, все ж забив переможний м'яч господарів. Сталося це в кінцівці першого екстра-тайму, йшла подача з кутового, Кирило Петров програв верхову боротьбу, а португальський захисник "Рієки" увігнав м'яч у сітку рикошетом від поперечини. Правда до того моменту поле остаточно перетворилося в басейн. Говорити про якісні контрзаходи з боку "Колоса" в подібних умовах було по суті неможливо.

За п'ять хвилин до закінчення другого екстра-тайму найлегший гол у кар'єрі провів Франко Андріяшевіч, який забив з кількох десятків сантиметрів, після того як Євген Волинець випустив м'яч із рук і дав можливість супернику завдати удару по воротах, які залишилися порожніми. Ніхто із захисників не побіг на підстраховку, а даремно - м'яч затримався в калюжі і зупинився буквально перед самою лінією. На жаль, побіг Андріяшевіч, який з ентузіазмом вколотив круглого в сітку.

До честі гостей, вони до останнього боролися за свої шанси попереду, але натрапили на грубість і навіть хамовитість господарів, які не соромилися застосовувати будь-які методи для досягнення мети. Переможців не судять - "Рієка" проходить в плей-офф раунд кваліфікації, де зіграє з "Копенгагеном". "Колос" же закінчує свій дебютний єврокубковий сезон, вирушаючи робити роботу над помилками.

Рієка - Колос 2:0 (0:0, 2:0 ЕТ)
Голи
: Есковаль (102), Андріяшевіч (115)
Рієка: Невістіч - Цапан, Велковскі (Есковаль 91), Смолчіч - Томечак (Распоповіч 90+1), Гнєзда (Лєпініца 99), Павічіч (Куленовіч 73), Штефул - Муріч, Лончар - Андріяшевіч.
Колос: Волинець - Гавриш, Петров (Ориховський 109), Новак - Кравченко, Богданов, Задоя, Ємець - Смирний (Костишин Д. 85), Антюх (Морозко 90+4) - Лисенко (Селезньов 73).
Попередження: Распоповіч (104), Рожман (104 гол. тр.), Штефул (107), Куленовіч (108), Лєпініца (120+1) - Кравченко (3), Задоя (36), Костишин Р. (52 гол. тр.), Богданов (108)