Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 29 жовтня 2020, 15:07:27

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Доводиться знову констатувати той факт, що грубі, неприпустимі на такому рівні помилки в обороні збірної України призводять до чергової поразки. Втім, проблеми є у всіх лініях - не вдається утримати м'яч в півзахисті, немає мобільності, нападники не чіпляються за м'яч, а катастрофи в обороні як видима вершина айсберга. Останній рубіж і індикатор всієї складності становища "синьо-жовтих".

У дебюті у підопічних Шевченка можна виділити непоганий пресинг і переходи від оборони до атаки. Кілька разів вдавалося втікати на половину поля гостей, доставляти м'яч в штрафну, навіть дві-три невеликих пожежі створили українці у володіннях Нойєра. Перевагою, звичайно, більше володіли німці, контролювали м'яч і середину поля, хоча і не форсували події. Німецька машина поступово набирала швидкість, немов вирулювала з вузьких вуличок невеликого містечка на широкий і просторий автобан.

Перший небезпечний момент створив Бундестім, по центру вдалося продавити наших захисників, м'яч потрапив до Гнабрі, який небезпечно пробив. Пощастило, що по центру воріт і Бущан впорався, відбив сильний удар, м'яч в центрі штрафного підхопив Караваєв. У "синьо-жовтих" виділялися Ярмоленко і Яремчук, трохи їм не вистачало, то Кроос, то Кімміх перехоплювали м'яч в останній момент. Брали гру на себе і Малиновський з Циганковим, йшли на загострення, тримали в напрузі оборону суперника, але справжнього небезпечного моменту господарі довго не могли створити.

А ось Німеччина не тільки створила кілька хороших моментів, але і забила. Кімміх запустив м'яч до штрафної, захисники ніяково відбивалися, Рюдігер підхопив снаряд і змістився ближче до правого флангу. Потім гравець "Челсі" прострілив уздовж воріт, Гнабрі не дістався, а ось Гінтер замкнув пас. Недозволено, більш того - злочинно багато простору надали українці німцям в своїй штрафній. Як приклад для наслідування, у своїх воріт набагато більш щільно діяли гості проти господарів, і це при тому, що саме лінія оборони Німеччини зараз вважається найбільш проблемною.

Могли відігратися "синьо-жовті" після дальнього сильного удару Яремчука, Роман цілив під поперечину, м'яч пролетів вище. Кілька разів Ярмоленко виходив на хороші позиції, вривався у вільні зони, проте потім перетримував м'яч, його накривали і забирали м'яч. Один в один Андрій не міг нікого обіграти і це його головна проблема - немає колишньої впевненості в собі.

Тим часом, підопічні Льова йшли вперед, атакували великими силами і головне - били по воротах. Ближче до перерви Дракслер потурбував Бущана, потім більш небезпечний удар наносив Кімміх, і неймовірно небезпечно пробив Гнабрі на 34-й хвилині. Чудо сейв зробив Бущан, потягнувши "мертвий" удар з близької відстані.

У другому таймі здавалося, що збірна України повинна додати, отримати вказівки тренерського штабу, заспокоїтися і з холодною головою зробити все, щоб відігратися. Десь півтори комбінації встигли провести "синьо-жовті" після відновлення гри, як допустили ще ряд примітивних помилок, а рахунок став більш критичним для нас. Все вийшло просто - Клостерманн навісив у воротарський, Бущан перший на м'ячі і не утримує його, а Горецька головою переправляє м'яч у сітку - 0:2. Через дві хвилини Дракслер зобов'язаний був робити рахунок розгромним, тут вже виручив голкіпер.

Німці тиснули, виглядали організовано і стримано одночасно, в певні відрізки часу гостям вдавалося закривати українців в їхньому штрафному. Нашій команді в другому таймі не вистачало гарного розпасовщика, як в дебюті вже не вдавалося швидко переходити від оборони до атак. Знову ж таки, більше небезпечних моментів створив Бундестім, але і "синьо-жовті" відповідали - Циганков пробивав непогано, і Яремчук включив друге дихання. Наш форвард заробив пенальті, Зюле сфолив на Яремчуці в штрафному, арбітр відразу і без сумнівів призначив пенальті. Малиновський холоднокровно реалізував цей шанс.

Відродилася надія, до того ж на заміни добре вийшли Марлос, Зубков, Шапаренко, потім Макаренко. Вже німці стали притискатися до воріт і був період, коли можна було дотиснути гостей. Знову ж був удар зі штрафного Малиновського, Марлос приклався до м'яча. Чогось не вистачало. Швидше за все - загального класу команди. Будемо чесними, за всіма показниками Німеччина нас перевершила і заслужено перемогла. Багато в чому це був історичний матч - перша перемога німців в Лізі Націй та перша домашня поразка українців від Бундестім.

Впадати у відчай не варто, потрібно вчитися з таких матчів, щоб ставити кращими. У порівнянні з Францією "синьо-жовті" виглядали не так провально, отримавши ще порцію безцінного досвіду. А далі буде видно. Всього через два дні нас чекає ще одне випробування - збірна Іспанії. Справжнє хрещення вогнем, проте, хочеш бути кращим - грай з кращими.