Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 26 листопада 2020, 12:17:13

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Нічого несподіваного не трапилося. "Зоря" програла, тому що поступалася в класі супернику і виявилася не готовою на характері або самовідданості (єдиних своїх козирях) протистояти дуже міцній англійській команді. "Лестер" давно не перемагав, виглядав голодним і жадібним за вікторією, звичайно, хотів домогтися успіху в своєму дебютному матчі в Лізі Європи. Потенційно, "лисиці" явний фаворит Групи "G", на полі цієї команди всім доведеться вкрай складно. Для підопічних Скрипника тепер головне провести роботу над помилками і підготуватися до ігор з "Брагою" і АЕКом, які і визначать другу команду в квартеті. Головні матчі Ліги Європи 2002/21 для бронзового призера УПЛ ще попереду.

Господарі потужно почали протистояння і з перших хвилин показали, що гостям з України доведеться непросто. Меддісон, Прат, Барнс вели гру, роздавали передачі і опинялися на ударних позиціях. Луганці трималися, діяли максимально просто і відбивалися, спочатку куди подалі, а потім намагалися організувати контратаку. У дебюті були високі швидкості, хоч і без суєти не обійшлося.

Перший справжній момент виник після помилки Шевченка, відчувався тиск на його ворота і голкіпер здригнувся в досить простому епізоді, випустивши м'яч. Підстрахували захисники, Вернидуб вибив м'яч. Потім пройшов обмін найнебезпечнішими уколами. Луньов з флангу прострілив у центр на Кабаєва, який пробив у падінні, Шмейхель блискуче відбив цей удар.

Буквально відразу, в наступній атаці "лисиці" відправили м'яч у сітку "біло-чорних". Пощастило, що арбітри побачили офсайд, коли Меддісон вийшов один на один з Шевченком і перекинув його. "Лестер" виглядав краще, грав з позиції сили, але й не обходився без помилок. Інша справа, що "Зоря" не змогла скористатися своїми шансами, сама зробивши ще більш грубі помилки.

Справжні проблеми для команди Скрипника почалися на 29-й хвилині. Спочатку дальній удар Барнса прийняла на себе штанга, наші захисники і голкіпер зіграли вкрай неквапливо, всього два гравці - Іхеначо і Меддісон - перед воротами спритно розібралися з усією нашою пасивною обороною і Джеймс з близької відстані відправив м'яч у сітку.

Ще один небезпечний удар Барнса взяв Шевченко. А в української команди міг забивати Іванисеня, несподівано подарував м'яч луганчанам Шмейхель, ворота залишалися порожніми і хавбек у дотик перекидав голкіпера - трохи не влучив. В кінці першого тайму йшов такий собі обмін атаками, в центрі поля м'яч майже не затримувався, швидкості то зростали, то виникала пауза, недовга ілюзія затишшя, і знову команди "вибухали". "Зоря" мала шанси відігратися, та й пропустити могла. На жаль для нас, сталося друге.

Через центр прорвався Барнс. Відтіснивши захисника і підігравши, чим допоміг йому Іхеаначо (нігерійський форвард часто залишався в тіні, але в першому таймі, в двох гольових моментах він проявив себе як асистент, який тонко відчуває гру). Захист луганців не те що розступилася, але не розібралася в моменті, дозволивши Барнсу вийти на побачення з Шевченком, переграти голкіпера для 22-річного технічного англійця виявилося простіше простого - 2:0.

Другий тайм почався з ще більш змістовних, штурмових комбінацій команди Брендана Роджерса. Впевнено почували себе "лисиці", легко переходили центр поля і довго розігрували м'яч перед штрафним "Зорі". Луганці в цей відрізок часу може і не помилялися в обороні, але не могли піти в контратаку. Що можна відзначити? Падіння Луньова в штрафній "Лестера" (пенальті скоріше не було) і дальній удар Кочергіна. Непогано, ось тільки господарі створили більше моментів і виглядали набагато більш агресивно.

Третій м'яч остаточно добив луганців. Зовсім дивну обрізку зробив Іванисеня, не розібрався і буквально подарував м'яч Іхеаначо, який одним рухом прийняв і обробив м'яч. А другим класно пробив у самий кут.

Проте, не дивлячись на рахунок, "Зоря" постаралася забити гол престижу, уникнути розгрому. Юрченко та Перович виходили на хороші позиції, кілька комбінацій в швидкий пас пройшло, "Лестер" розслабився, хоч і не настільки, щоб пропустити. М'яч краще тримався у господарів, другий тайм вони провели більш зібрано і впевнено, довівши матч до логічної перемоги. "Біло-чорним" доведеться довго відходить від цієї болісної поразки, але ніхто не говорив, що буде легко. Зараз важливо згадати своє прізвисько - "Мужики", і готуватися до наступних матчів.