Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 26 листопада 2020, 11:30:25

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Наскільки добре виглядали кияни до перерви, рівно настільки ж погано вони зіграли в другій сорокап'ятихвилинці. Немов команди помінялися не тільки воротами, а й ролями. Однак необхідно розуміти, що "Ференцварош" давно користується славою домашньої команди і не програє на своєму полі в офіційних матчах більше року. Останній раз "Лудогорець" обігравав підопічних Реброва в Будапешті - 3:0, було це третього жовтня 2019-го в Лізі Європи. "Динамо" було близько до того, щоб перервати цю серію, але чогось не вистачило. Давайте розберемося, чого ж саме.

З перших хвилин команди показали бойовий настрій. З високою самовіддачею грали суперники, що іноді переростало в грубість, частіше фолили господарі, втім, і перший момент створили підопічні Реброва. Нгуен пробивав вже на сьомій хвилині, Бойко зреагував.

Кияни швидко освоїлися на полі будапештської арени, виходило брати м'яч під свій контроль, проводити швидкісні і позиційні атаки і завершувати їх ударами. Перший справжній гольовий момент виник після відмінного пасу Буяльського, черпачком Віталій закинув м'яч на Караваєва, який обіграв Харатіна - між ніг прокинув м'яч, і пробив. Голкіпер дивом зреагував, правда, добивати ще міг Супряга, трохи не вистачило йому холоднокровності.

Досить напруженою видалася гра, відчувався високий градус, відповідальність за результат, на щастя "Динамо", в першому таймі більше нервували господарі. Почали з'являтися маленькі помилки, потім більш серйозні, арбітр показав дві жовті гравцям "Фраді", але це їх не заспокоїло. А у "Динамо" вийшло додати - відзначимо, що фланги чудово працювали у "біло-синіх". Перший гол прийшов з правого краю, коли Кендзьора зробив пас в штрафну, Забарний (центрбек вперше за гру підключився до атаки) пробивав і влучив у руку Харатіну. Арбітр показав на точку і дав ще один "гірчичник" в пасив господарів. Циганков реалізував одинадцятиметровий, розвівши голкіпера і м'яч по різних кутах.

Пропущений м'яч збентежив "Ференцварош", довго підопічні Реброва приходили в себе і не могли створити скільки-небудь небезпечної комбінації. Мабуть, можна відзначити лише удар Нгуена - вище воріт, а також кілька "холостих" ривків Зубкова. Як тільки здалося, що "Зелені орли" прийшли в себе і готові штурмувати ворота Бойка, в їх ворота залетів другий м'яч.

Знову з правого флангу створив неприємності для господарів віце-чемпіон України. Кендзьора віддав зручний пас на Буяльського, який прорвався ближче до штрафного і прострілив на Де Пену. Розрядити обстановку повинен був Лавренчіч, капітан виявився першим на м'ячі, але зіграв дуже невпевнено, фактично продовжив пас на хавбека киян і Де Пена в один дотик переправив м'яч у ворота. Не можна сказати, що "Ференцварош" не був готовий до гри, але явно перегорів чемпіон Угорщини, не впорався з нервами. Можливо, позначився брак досвіду, хоча в недавньому матчі з "Барселоною" будапештці виглядали більш холоднокровними і зібраними.

У другому таймі почалося найцікавіше. "Фраді" перехопив ініціативу, включив швидкості і став пресингувати гостей. При цьому продовжувала пробуксовувати команда Реброва. Пресинг може бути ефективним лише тоді, коли він тривалий і масивний, але господарі часто відходили назад, потім знову включалися, і знову зменшували темп. Нагадували господарі автомобіль, який довго не заводився, пускав клубки диму і голосно ревів. Можливо цей гуркіт, а також рваний ритм гри збив настрій "Динамо".

Підопічні Луческу на початку другого тайму ще контролювали гру, перекривали зони, проводили свої атаки, але тільки до 59-ї хвилини, коли забив Нгуен, а пас йому віддав Зубков. Ніщо не віщувало гола в ворота Бойка, перший пас Зубкова не пройшов, тільки з другого разу м'яч опинився в штрафній і форвард "Ференцвароша" все зробив ідеально - одним дотиком прийняв, другим з розвороту пробив. Сидорчук мчав на перехоплення, на мить не встигнувши.

За рахунку 1:2 вже кияни стали робити помилки, з'явилося хвилювання, а з ним і багато неточних передач в атаках. Самих атак ставало все менше. Стали "біло-сині" перекочувати м'яч, переводити його з флангу на фланг, одночасно виманювали суперника і тягнули часом. Господарі активізувалися і знову постаралися включити пресинг - машина завелася.

Добре вийшов на заміну Мак, Лайдуні, ще краще Болі, який створив три відмінних моменти, продовжував нагнітати Нгуен і Зубков. "Динамо" стало притискатися до воріт, видно було, що сил бракує, а замін Луческу довго не проводив. Коли Сидорчук заробив червону - абсолютно безглуздий фол в середині поля - стало зрозуміло, що гості не протримаються.

На 90-й хвилині у штрафному української команди запанував хаос, Лайдуні віддав пас в центр, де без прикриття знаходився Болі. Форвард зіграв на випередженні і в шпагаті пробив - 2:2. У компенсований час швидше "Ференцварош" міг забити третій. Зі свистком арбітра динамівці видихнули, в переможному матчі радіючи нічиї. Тут же варто відзначити невдалі заміни Луческу, ніхто не підсилив команду, скоріше навпаки. Важкий матч для киян, а нічия, як виявилося, може вважатися подарунком від Реброва. Все могло завершитися набагато гірше.