Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 26 листопада 2020, 11:49:44

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Гол Яремчука на 12-й хвилині подарував надію українським вболівальникам на позитивний результат в матчі проти Німеччини, але Лерой Сане і Тімо Вернер ще до перерви забили два м'ячі у відповідь після асистів Ґоретцки. У другому таймі Вернер зробив дубль, а українці тільки обстрілювали штангу – в каркас воріт влучали Зінченко, Марлос і Мораес. Німеччина знову взяла три очки в матчі з Україною і очолила групу після нічиї Швейцарії з Іспанією. Команда Шевченка залишається на третьому місці.

Дивним часам – дивний футбол. З однієї сторони, Німеччина домінувала більшу частину матчу і забила свої голи після згладжених і організованих дій в атаці. З іншого, в ворота Нойєра могло залетіти і більше м'ячів, якби вони не влучали в штангу.

Хворих Циганкова і Ярмоленка передбачувано замінили Зубков і Марлос, невеличкий сюрприз стався тільки в лінії захисту – Шевченко розбив дует центрбеків "Шахтаря", поставивши в пару до Матвієнка Забарного. Трохи здивував і Йоахім Льов. Номінальний центрбек Робін Кох весь матч провів в центрі поля і обидві команди віддзеркалювали один одного схемами 4-3-3.

Німеччина почала матч активно, і створила перший момент вже на другій хвилині. Макс опинився сам на дальній штанзі і виконав простріл в центр на Ґоретцку, але півзахисник "Баварії" вдарив вище. Проходить сім хвилин і несподівано забиває Україна. Конопля і Зубков перевантажили фланг, хавбек "Ференцвароша" хотів зіграти в стінку, але після серії рикошетів м'яч знову опинився у Зубкова і він дав м'яч під удар Яремчуку – хороший удар в дев'ять, у Нойєра немає шансів.

Тут же Марлос ледь не вивів на ворота Нойєра Яремчука, але Рюдіґер в останній момент вставив свою ногу.

Перевага в рахунку, можливо, трохи заспокоїла або навіть приспала збірну України. Гол у відповідь був забитий на рівному місці. Зінченко обрізав півкоманди, не зумівши обробити м'яч після пасу Марлоса, Ґоретцка протягнув м'яч і дав пас на хід Сане. Вінгер "Баварії" відірвався від Соболя, одним рухом прибрав Матвієнка, і точно вдарив в нижній кут.

У команди Шевченка іноді виходило знаходити діри в обороні Німеччини, але для успішного завершення атак не вистачало якихось деталей. Наприклад, Зінченко, відкрившись на перспективної позиції під пас Соболя, просто не зумів обробити м'яч.

А Німеччина показувала клас в реалізації. Другий гол – провал України на декількох рівнях. Ніхто не завадив Коху дати пас в штрафну на Ґоретцку, Зінченко знову програв боротьбу хавбеку "Баварії", який показавши чудеса акробатики, виконав простріл на Вернера.

Ще до перерви Зінченко міг реабілітуватися за свої помилки, але влучив в штангу дальнім ударом (м'яч зрикошетив від ноги Зюле). На перерву команди пішли за рахунку 2:1.

Німеччина сильно провела стартові хвилини другого тайму, сподіваючись швидко вирішити результат зустрічі і зберегти сили на Іспанію. І в результаті добилася свого. Ґюндоган відірвався від Степаненка, дав пас на вільного Гінтера (Зубков і Марлос занадто багато дозволяли фланговим захисникам Німеччини), пішов простріл на Вернера і форвард "Челсі" оформив дубль.

Залишалося грати 25 хвилин, але здавалося, що гра вже зроблена. Проте Україна не вимкнулася з матчу. Був хороший момент у Яремчука, але він пролетів повз м'яч після прострілу Соболя, Марлос хотів виконати навіс, але влучив в штангу, потім в каркас воріт вдарив і Мораєс, який вийшов на заміну.

Україна показала далеко не безнадійний рівень футболу, але не була настільки ефективна в атаці, як збірна Німеччина. У команди Шевченка відчувався брак зіграності в деяких лініях, не всі гравці знаходяться в своїх кращих кондиціях. Гравці збірної Німеччини показували свій клас в реалізації моментів і, напевно, справедливо перемогли. Проте, майбутнього матчу з Швейцарією можна очікувати зі стриманим оптимізмом.