Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 17 січня 2022, 18:57:53

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Група "А"

Група "Б"

Вища ліга

ФК «ЯСКО» (Шаргород)  25
ФК «Факел» (Липовець)  23
ФК «Орлівка» (Орлівка)  19

Перша ліга

ФК «Локомотив» (Жмеринка)  14 
ФК «Могилів-Подільський» (Могилів-Подільський)  12 
ФК «Рось» (Погребище)  11

 

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
 1 Чернега Вадим ФК «ЯСКО» (Шаргород) 9  6 
 2 Збитковський Ілля ФК «Нива» (Вінниця)  9   6 
 3 Пилипенко Максим ФК «Факел» (Липовець)  9   6 
 4 Зеленюк Марко ФК «Авангард» (Ладижин) 9  5 
 5 Степанюк Владислав ФК «ЯСКО» (Шаргород) 9  5 

Призначення арбітрів

Вітаємо з Днем народження

19.01 - Касанова Пашу
20.01 - Катальчука Валерія
20.01 - Ткачука Василя
21.01 - Мариновича Володимира
22.01 - Поступайла Дмитра
23.01 - Чигрина Олександра
23.01 - Побережця Сергія

Виконком Української асоціації футболу затвердив зміни до регламентів змагань та регламентів з атестації, що стосуються клубів УПЛ та ПФЛ.

Так, за пропозицією Дирекції Української Прем’єр-ліги з наступного сезону до протоколу матчу можна буде вносити прізвища 23-х гравців та сімох офіційних представників клубу

Також із наступного сезону вирішено поширити позитивну практику щодо повної автономності арбітрів від футбольних клубів у питаннях логістики та проживання, започатковану цього сезону в УПЛ, на змагання ПФЛ у першій лізі та Кубку України.

Крім того, Юридичному департаменту УАФ разом з УПЛ та ПФЛ було доручено вивчити питання щодо обмеження кількості орендованих гравців у клубах та доповісти про відповідні напрацювання на одному з наступних засідань Виконкому УАФ.

Також Виконком УАФ за пропозицією комітету з атестування футбольних клубів затвердив регламенти з атестації клубів УПЛ та ПФЛ у новій редакції. Зміни в них, зокрема, стосуються передачі маркетингових та телевізійних прав.

«Як відомо, днями в Будинку футболу пройшов круглий стіл, під час якого представники УАФ, ФІФА, УЄФА та європейських національних асоціацій обговорили низку актуальних питань. Так, відбулася дискусія щодо медіаправ у футболі. В Україні відсутній єдиний телевізійний пул, і ця ситуація добре відома, зокрема, в УЄФА. Під час круглого столу менеджер УЄФА зі стратегічного розвитку Олександр Кучерявий проаналізував поточну ситуацію із цього питання в нашій країні й підкреслив, що централізація медіаправ може збільшити доходи клубів і, відповідно, зробити внутрішні змагання більш конкурентоспроможними.

Більше того, УЄФА готовий надати власну платформу для тендера з продажу телевізійних прав в Україні. Переповідати вам історію виникнення цієї проблеми я не буду — ви всі в курсі, чому так сталося. Але зараз у нас немає іншого варіанту розвитку подій — нам потрібно ухвалити жорсткі рішення, за невиконання яких будуть застосовані дисциплінарні санкції. Це стосується не лише телевізійних прав — ідеться й про маркетингові права. Водночас нам потрібно прописати й жорсткі вимоги до транслятора, який переможе в тендері, що буде проводитися з допомогою УЄФА. Ми з вами плануємо, що з наступного сезону система VAR буде працювати на всіх матчах УПЛ, тому трансляція кожного матчу має відповідати досить жорстким технічним вимогам», — сказав під час засідання виконкому асоціації президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva