Вінницька обласна
асоціація футболу

Неділя, 03 липня 2022, 02:06:47

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Призначення арбітрів

У Стамбулі на арені «Есеньюрт Неджмі Кадиоглу» молодіжна збірна України провела матч відбору Євро-2023 (U-21) проти Північної Македонії.

Фото прес-служби УАФ

Наша команда з перших хвилин заволоділа ініціативою. Щоправда, до ударів у площину справа не доходила аж до 29-ї хвилини, коли з пострілом Судакова упорався Денковський. Також могли забивати В'юнник та Криськів, але й тут воротар македонців був на висоті. Іноді синьо-жовті до межі розкочували оборону суперника, але м'яч у його ворота в першій 45-хвилинці так і не залетів.

Другий тайм також пройшов за повної переваги підопічних Руслана Ротаня, які практично не залишали половину поля супротивника. Але знову ж таки, до точного удару справа не доходила. Утім, що ближче до кінця поєдинку, то більше втомлювалися македонці. Добре, що синьо-жовті не зменшували темпу й протягом трьох хвилин, із 69-ї до 71-ї, закрили гру. Спочатку передачею Ваната скористався В'юнник, а потім простріл того самого Ваната замкнув Судаков. 2:0.

На 78-й хвилині українці мали забивати втретє, але удар Ваната парирував воротар гостей, а на добиванні від В'юнника м'яч влучив у стійку. Попри це, героєм поєдинку, безперечно, слід усе-таки вважати Ваната, який, вийшовши на заміну на 65-й хвилині, встиг спочатку відзначитись двома гольовими передачами, а на 85-й і 90+4-й стати автором ще двох забитих м'ячів. 4:0.

Зазначимо, що підопічні Руслана Ротаня, раніше гарантувавши собі щонайменше другий рядок у таблиці групи, у теорії ще мають шанси посісти перше місце. Утім, і друга позиція за певних розкладів може виявитися золотою.

Нагадаємо, що у фінальній частині Євро-2023 (U-21) виступатимуть 16 команд — Румунія й Грузія як господарі турніру та ще 14 збірних, що приєднаються до них за результатами відбору (дев'ять переможців груп, краща команда серед володарів других місць та чотири переможці плей-офф, в якому гратимуть вісім володарів других місць).

Євро-2023 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група H

05.06.2022

Україна — Північна Македонія — 4:0 (0:0)

Голи: В'юнник (69), Судаков (71), Ванат (85, 90+4).

Україна: Нещерет, Сич, Таловєров, Боль, Вівчаренко, Михайленко (Ванат, 65), Бондаренко, Криськів (Желізко, 78), Судаков (Білошевський, 86), В'юнник (Брагару, 86), Супряга (Хлань, 78).

Північна МакедоніяДенковський, Хайдарі, Младеновський, Манєв, Шеї (Крстевський, 61), Златков (Стойчевський, 84), Еміні (Ніколов, 74), Тодоровський, Станковський (Елєзі, 74), Тасєвський, Ілієвський (Абазі, 61).

Арбітр: Г. Кікачейшвілі (Грузія).

5 червня. Стадіон «Есеньюрт Неджмі Кадиоглу».

Плей-офф: 20—27 вересня 2022 року.

Фінальний турнір: червень/липень 2023 року.

Поєдинки турніру за участі 16-ти збірних приймуть чотири стадіони в Румунії (два — у Клуж-Напоці й два — у Бухаресті) та чотири у Грузії (у Батумі, Поті й два — у Тбілісі). Матч-відкриття відбудеться в Румунії, а фінал — у Грузії.

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.