Вінницька обласна
асоціація футболу

Субота, 15 червня 2024, 01:33:13

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
I  Нароган Вадим ФК "Авангард" Ладижин 9 8
II Новаківський Віктор ФК "Поділля" Кирнасівка 9 6
III Щерба Віктор ФК "Орлівка" Орлівка 9 6
IV Пилипенко Максим ФК "Факел" Липовець 7 5
V Васалатій Владислав ФК "Орлівка" Орлівка 8 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

Турнірна таблиця 

Команда Очки
1 ФК «Поділля» (Кирнасівка) 23
2 ФК «Факел» (Липовець) 21
3 ФК «Авангард» (Ладижин) 20
4 ФК «Орлівка» (Орлівка) 14
5 ФК «Локомотив» (Жмеринка) 6
6 ФК «Поділля» (Крижопіль) 1

 

 

Вітаємо з Днем народження

15.06 - Каправчука Володимира
21.06 - Ковбу Юрія
22.06 - Александренка Володимира
23.06 - Ковбасюка Олега
24.06 - Короля Петра
24.06 - Кулешова Володимира
26.06 - Луцюка Павла

 

Президент України Володимир Зеленський звернувся до народу, розповівши про два нові пакети оборонної підтримки, від Америки й Данії, та про свою участь у роботі Європейської ради.

«Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки!

Сьогодні є рішення про два нові пакети оборонної підтримки — від Америки й Данії.

Американський пакет — це, зокрема, ракети для ППО, ракети для «хаймарсів», боєприпаси, серед іншого — 155-й калібр… Загальний обсяг цього американського пакету — 150 мільйонів доларів. Я дякую президенту Байдену, його команді, Конгресу Сполучених Штатів і всім американцям, які цінують свободу. Дуже важливо, щоб у ворогів свободи не виникало ілюзій, ніби захист свободи може не витримати оборонного марафону.

Вагомий данський пакет — понад 500 мільйонів доларів. Це й додаткова бронетехніка для наших воїнів — танки, БМП. Дрони. Снаряди для артилерії. Я дякую тобі, Даніє! Це те, що справді допомагає нам берегти життя наших людей на фронті.

Сьогодні ж говорив із пані Премʼєр-міністром Данії Метте Фредеріксен. Дуже предметно — якраз про наповнення нашої подальшої оборонної співпраці, про збереження єдності у Європі та серед усіх наших партнерів і про нашу Формулу миру. Я вдячний Данії за готовність реально наближати виконання пунктів формули.

Продовжуємо готувати зустріч на Мальті щодо Формули миру — додаємо ще учасників.

Узяв участь у роботі Європейської ради — були лідери країн ЄС, Президент Євроради Шарль Мішель, а також Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн і Президентка Європарламенту Роберта Мецола. Євросоюз готує кілька кроків, яких ми очікуємо. Це стосується і нових санкцій проти Росії, і нових кроків у підтримці України. Ми особливо очікуємо політичного рішення ЄС про початок переговорів щодо членства нашої держави і зі свого боку робимо все, щоб бути готовими.

Сьогодні я підписав один із найважливіших законів на цьому шляху до початку переговорів — закон про «ПЕПів», політично значущих осіб. Цей закон додає сили фінансовому моніторингу життя ключових державних посадовців і народних депутатів. І його ухвалення є чітким сигналом того, наскільки серйозно Україна сприймає завдання приєднатися до Європейського Союзу та зробити роботу своїх державних інституцій справді чистою.

І, звичайно, фронт.

Сьогодні я провів Військовий кабінет. Особливий формат роботи з командувачами, керівниками розвідки, Служби безпеки України, міністром оборони. Доповіді з кожного бойового напрямку — наші генерали Сирський, Тарнавський, Гнатов, Москальов, Содоль. Главком Залужний. Керівник ГУР Буданов і керівник зовнішньої розвідки Литвиненко. Наші стратегічні завдання. Постачання для воїнів — снаряди, техніка. Український оборонно-промисловий комплекс. Нарощуємо наші можливості та чіткіше бачимо завершення війни українською перемогою.

Звичайно, усі ми маємо усвідомлювати: ворог непростий і простішим не стане. Але Україна має стати — і стане — потужнішою. Саме так, щоб ми назавжди зафіксували в історії, що російська імперія на українську землю більше не прийде.

Слава всім нашим воїнам! Хлопці, я дякую вам за кожну знищену російську позицію! Слава всьому нашому народу!

Слава Україні!» 

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед ДЮЗ 2023/2024 рр.

Чемпіонат Вінницької області з футзалу серед студентських команд ЗВО

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда   Очки
ВДПУ  15
ХНУВС  15
ДонНУ  12
ВТЕІ  9
НАНГУ  7
ВНТУ  4
ВНАУ  0

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva