Вінницька обласна
асоціація футболу

Субота, 13 липня 2024, 18:53:02

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
I  Нароган Вадим ФК "Авангард" Ладижин 9 8
II Новаківський Віктор ФК "Поділля" Кирнасівка 9 6
III Щерба Віктор ФК "Орлівка" Орлівка 9 6
IV Пилипенко Максим ФК "Факел" Липовець 7 5
V Васалатій Владислав ФК "Орлівка" Орлівка 8 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

Турнірна таблиця 

Команда Очки
1 ФК «Поділля» (Кирнасівка) 23
2 ФК «Факел» (Липовець) 21
3 ФК «Авангард» (Ладижин) 20
4 ФК «Орлівка» (Орлівка) 14
5 ФК «Локомотив» (Жмеринка) 6
6 ФК «Поділля» (Крижопіль) 1

 

 

Вітаємо з Днем народження

14.07 - Копаницю Петра
16.07 - Касанова Павла
17.07 - Козаченка Сергія
19.07 - Рабцуна Сергія
19.07 - Кобялка Руслана
19.07 - Лисоволика Ігоря
21.07 - Маліновського Дмитра

Сьогодні, 29 жовтня відбулися три поєдинки 12-го туру чемпіонату України в елітному дивізіоні.

Vbet Ліга

12 тур

28.10.2023

«Кривбас» — «Дніпро-1» — 3:0

«Колос» — «Динамо» — 1:1

«Зоря» — «Полісся» — 0:1

«Рух» — «Олександрія» — 0:0

«Чорноморець» — «Шахтар» (перенесено)

29.10.2023

«Минай» — «Верес» — 0:0

Вилучений: В. Шарай (90+1, «В»).

«ЛНЗ» — «Оболонь» — 3:0 (1:0)

Голи: Ковальов (29), Шестаков (56), Наумець (89).

«Ворскла» — «Металіст 1925» — 2:2 (0:1)

Голи: Корнієнко (47), Нестеренко (82) — Сидоров (18), Фарина (78).

Турнірна таблиця

 

 

І

В

Н

П

М

О

1.

Кривбас

12

8

2

2

25—11

26

2.

Полісся

12

8

1

3

19—8

25

3.

Шахтар

10

6

3

1

20—10

21

4.

Дніпро-1

11

6

3

2

13—10

21

5.

Рух

11

5

5

1

19—10

20

6.

Чорноморець

11

6

1

4

18—11

19

7.

Динамо

9

5

1

3

23—15

16

8.

Колос

12

3

7

2

8—8

16

9.

Ворскла

12

4

2

6

14—23

14

10.

ЛНЗ

12

3

3

6

11—15

12

11.

Металіст 1925

11

3

3

5

9—12

12

12.

Оболонь

12

3

3

6

8—17

12

13.

Олександрія

12

2

4

6

7—17

10

14.

Зоря

10

2

3

5

10—13

9

15.

Верес

11

1

4

6

8—17

7

16.

Минай

12

0

5

7

6—21

5

5 тур

01.11.2023

«Рух» — «Дніпро-1» (18:00)

13 тур

03.11.2023

«Динамо» — «Шахтар» (17:00)

04.11.2023

«ЛНЗ» — «Колос» (13:00)

05.11.2023

«Минай» — «Ворскла» (13:00)

«Металіст 1925» — «Чорноморець» (15:00)

«Верес» — «Зоря» (17:00)

06.11.2023

«Полісся» — «Кривбас» (15:00)

«Дніпро-1» — «Олександрія» (17:00)

«Рух» — «Оболонь» (19:00)

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед ДЮЗ 2023/2024 рр.

Чемпіонат Вінницької області з футзалу серед студентських команд ЗВО

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда   Очки
ВДПУ  15
ХНУВС  15
ДонНУ  12
ВТЕІ  9
НАНГУ  7
ВНТУ  4
ВНАУ  0

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva