Вінницька обласна
федерація футболу

Середа, 11 грудня 2019, 18:03:41

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 14
ФК «Орлівка» 13
ФК «Факел» (Липовець) 12

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 24
ФК «Колос» (Махнівка) 17
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 14

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     
І коло
М Команда І ПРМ Н ПР М'ячі Очки  
1 ФК «Горизонт» (Хоньківці) 8 8 0 0 31:6 24  
2 ФК «Поділля» (Кирнасівка) 8 5 2 1 22:7 17  
3 ФК «Колос» (Махнівка) 8 5 2 1 22:15 17  
4 ФК «Локомотив» (Жмеринка) 8 4 0 4 13:11 12  
5 ФК «Промінь» (Глухівці) 8
3 1 4 12:12 10  
6 ФК «Рось» (Погребище) 8 3 1 4 10:14 10  
7 ФК «Поділля» (Крижопіль) 8 2 3 3 18:19 9  
8 ФК «Колос» (Муровані Курилівці) 8 1 0 7 11:35 3  
9 ФК «Біофарм» (Літин) 8 0 1 7 9:29 1  
                 
 
1 Тур   - 31 серпня - 1 вересня 2019
             
  1.  "Локомотив"  —  "Колос" Мур.Кур.  4:2 1 вересня 2019
  2.  "Поділля" Кр.  —  "Біофарм"  4:1 1 вересня 2019
  3.  "Поділля" Кир.  —  "Промінь"  1:0 16 листопада 2019
  4.  "Горизонт"  —  "Колос" М.  3:0 31 серпня 2019
2 Тур   - 8 вересня 2019
             
  5.  "Промінь"  —  "Горизонт"  1:2 8 вересня 2019  
  6.  "Біофарм"  —  "Поділля" Кир.  1:6 28 вересня 2019
  7.  "Колос" Мур.Кур.  —  "Поділля" Кр.  1:3 25 серпня 2019  
  8.  "Рось"  —  "Локомотив"  1:0 8 вересня 2019  
3 Тур   - 14-15 вересня 2019
             
  9.  "Поділля" Кр.  —  "Рось"  1:3 15 вересня 2019  
  10.  "Поділля" Кир.  —  "Колос" Мур.Кур.  7:1 14 вересня 2019  
  11.  "Горизонт"  —  "Біофарм"  7:1 14 вересня 2019  
  12.  "Колос" М.  —  "Промінь"  2:0 15 вересня 2019  
4 Тур   - 21-22 вересня 2019
             
  13.  "Біофарм"  —  "Колос" М.  2:3 21 вересня 2019
  14.  "Колос" Мур.Кур.  —  "Горизонт"  1:9 22 вересня 2019
  15.  "Рось"  —  "Поділля" Кир.  0:2 22 вересня 2019
  16.  "Локомотив"  —  "Поділля" Кр.  3:0 28 вересня 2019
5 Тур   - 5-6 жовтня 2019
             
  17.  "Поділля" Кир.  —  "Локомотив"  2:0 5 жовтня 2019
  18.  "Горизонт"  —  "Рось"  4:0 5 жовтня 2019
  19.  "Колос" М.  —  "Колос" Мур.Кур.  7:2 6 жовтня 2019
  20.  "Промінь"  —  "Біофарм"  2:0 6 жовтня 2019
6 Тур   - 13 жовтня 2019
             
  21.  "Колос" Мур.Кур.  —  "Промінь"  1:3 13 жовтня 2019
  22.  "Рось"  —  "Колос" М.  2:3 13 жовтня 2019
  23.  "Локомотив"  —  "Горизонт"  0:1 13 жовтня 2019
  24.  "Поділля" Кр.  —  "Поділля" Кир.  1:1 13 жовтня 2019
7 Тур   - 19-20 жовтня 2019
             
  25.  "Горизонт"  —  "Поділля" Кр.  3:2 19 жовтня 2019
  26.  "Колос" М.  —  "Локомотив"  2:1 20 жовтня 2019
  27.  "Промінь"  —  "Рось"  1:0 20 жовтня 2019
  28.  "Біофарм"  —  "Колос" Мур.Кур.  0:2 10 листопада 2019
8 Тур   - 26-27 жовтня 2019
             
  29.  "Рось"  —  "Біофарм"  2:2 27 жовтня 2019
  30.  "Локомотив"  —  "Промінь"  2:1 27 жовтня 2019
  31.  "Поділля" Кр.  —  "Колос" М.  3:3 27 жовтня 2019
  32.  "Поділля" Кир.  —  "Горизонт"  1:2 26 жовтня 2019
9 Тур   - 2-3 листопада 2019
             
  33.  "Колос" М.  —  "Поділля" Кир.  2:2 3 листопада 2019
  34.  "Промінь"  —  "Поділля" Кр.  4:4 3 листопада 2019
  35.  "Біофарм"  —  "Локомотив"  2:3 2 листопада 2019
  36.  "Колос" Мур.Кур.  —  "Рось"  1:2 3 листопада 2019
 
 
 

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

11.12 - Чуракова Артема
16.12 - Гаврищука Максима
16.12 - Ліщину Олега
19.12 - Александренка Миколу
20.12 - Жданкіна Володимира
21.12 - Твердохліба Юрія
23.12 - Гуменюк Олену

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити