Вінницька обласна
асоціація футболу

П'ятниця, 03 липня 2020, 12:41:28

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Факел» (Липовець) 19
ФК «Томашпіль» 18
ФК «Орлівка»  17

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 30
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 17
ФК «Колос» (Махнівка) 17

Кубок області

1/2 фіналу

"Локомотив" Жмеринка - "Факел" Липовець

ФК "Орлівка" - "Горизонт" Хоньківці

   

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     
станом на 21 червня 2020 року
М Команда І ПРМ Н ПР М'ячі Очки  
1 ФК «Горизонт» (Хоньківці) 10 10 0 0 39:8 30  
2 ФК «Поділля» (Кирнасівка) 10 5 2 3 22:13 17  
3 ФК «Колос» (Махнівка) 9 5 2 2 23:21 17  
4 ФК «Локомотив» (Жмеринка) 9 5 0 4 17:13 15  
5 ФК «Промінь» (Глухівці) 10 4 1 5 16:14 13  
6 ФК «Рось» (Погребище) 8 3 1 4 10:14 10  
7 ФК «Поділля» (Крижопіль) 9 2 3 4 18:24 9  
8 ФК «Біофарм» (Літин) 10 2 1 7 17:29 7  
9 ФК «Колос» (Муровані Курилівці) 9 1 0 8 13:39 3  
                 
 
1 Тур   - 31 серпня - 1 вересня 2019
             
  1.  "Локомотив"  —  "Колос" Мур.Кур.  4:2 1 вересня 2019
  2.  "Поділля" Кр.  —  "Біофарм"  4:1 1 вересня 2019
  3.  "Поділля" Кир.  —  "Промінь"  1:0 16 листопада 2019
  4.  "Горизонт"  —  "Колос" М.  3:0 31 серпня 2019
2 Тур   - 8 вересня 2019
             
  5.  "Промінь"  —  "Горизонт"  1:2 8 вересня 2019  
  6.  "Біофарм"  —  "Поділля" Кир.  1:6 28 вересня 2019
  7.  "Колос" Мур.Кур.  —  "Поділля" Кр.  1:3 25 серпня 2019  
  8.  "Рось"  —  "Локомотив"  1:0 8 вересня 2019  
3 Тур   - 14-15 вересня 2019
             
  9.  "Поділля" Кр.  —  "Рось"  1:3 15 вересня 2019  
  10.  "Поділля" Кир.  —  "Колос" Мур.Кур.  7:1 14 вересня 2019  
  11.  "Горизонт"  —  "Біофарм"  7:1 14 вересня 2019  
  12.  "Колос" М.  —  "Промінь"  2:0 15 вересня 2019  
4 Тур   - 21-22 вересня 2019
             
  13.  "Біофарм"  —  "Колос" М.  2:3 21 вересня 2019
  14.  "Колос" Мур.Кур.  —  "Горизонт"  1:9 22 вересня 2019
  15.  "Рось"  —  "Поділля" Кир.  0:2 22 вересня 2019
  16.  "Локомотив"  —  "Поділля" Кр.  3:0 28 вересня 2019
5 Тур   - 5-6 жовтня 2019
             
  17.  "Поділля" Кир.  —  "Локомотив"  2:0 5 жовтня 2019
  18.  "Горизонт"  —  "Рось"  4:0 5 жовтня 2019
  19.  "Колос" М.  —  "Колос" Мур.Кур.  7:2 6 жовтня 2019
  20.  "Промінь"  —  "Біофарм"  2:0 6 жовтня 2019
6 Тур   - 13 жовтня 2019
             
  21.  "Колос" Мур.Кур.  —  "Промінь"  1:3 13 жовтня 2019
  22.  "Рось"  —  "Колос" М.  2:3 13 жовтня 2019
  23.  "Локомотив"  —  "Горизонт"  0:1 13 жовтня 2019
  24.  "Поділля" Кр.  —  "Поділля" Кир.  1:1 13 жовтня 2019
7 Тур   - 19-20 жовтня 2019
             
  25.  "Горизонт"  —  "Поділля" Кр.  3:2 19 жовтня 2019
  26.  "Колос" М.  —  "Локомотив"  2:1 20 жовтня 2019
  27.  "Промінь"  —  "Рось"  1:0 20 жовтня 2019
  28.  "Біофарм"  —  "Колос" Мур.Кур.  0:2 10 листопада 2019
8 Тур   - 26-27 жовтня 2019
             
  29.  "Рось"  —  "Біофарм"  2:2 27 жовтня 2019
  30.  "Локомотив"  —  "Промінь"  2:1 27 жовтня 2019
  31.  "Поділля" Кр.  —  "Колос" М.  3:3 27 жовтня 2019
  32.  "Поділля" Кир.  —  "Горизонт"  1:2 26 жовтня 2019
9 Тур   - 2-3 листопада 2019
             
  33.  "Колос" М.  —  "Поділля" Кир.  2:2 3 листопада 2019
  34.  "Промінь"  —  "Поділля" Кр.  4:4 3 листопада 2019
  35.  "Біофарм"  —  "Локомотив"  2:3 2 листопада 2019
  36.  "Колос" Мур.Кур.  —  "Рось"  1:2 3 листопада 2019
10 Тур   - 13-14 червня 2020
             
  37.  "Колос" Мур.Кур.  —  "Локомотив"  2:4 14 червня 2020
  38.  "Біофарм"  —  "Поділля" Кр.  5:0 14 червня 2020
  39.  "Промінь"  —  "Поділля" Кир.  3:0 14 червня 2020
  40.  "Горизонт"  —  "Колос" М.  6:1 13 червня 2020
11 Тур   - 20-21 червня 2020
             
  41.  "Горизонт"  —  "Промінь"  2:1 20 червня 2020  
  42.  "Поділля" Кир.  —  "Біофарм"   0:3 20 червня 2020
  43.  "Поділля" Кр.  —  "Колос" Мур.Кур.  пер 21 червня 2020  
  44.  "Локомотив"  —  "Рось"  пер 21 червня 2020  
12 Тур   - 4-5 липня 2020
             
  45.  "Рось"  —  "Поділля" Кр.   4 липня 2020  
  46.  "Колос" Мур.Кур.  —  "Поділля" Кир.   5 липня 2020  
  47.  "Біофарм"  —  "Горизонт"   4 липня 2020  
  48.  "Промінь"  —  "Колос" М.   5 липня 2020  
13 Тур   - 11-12 липня 2020
             
  49.  "Колос" М.  —  "Біофарм"   12 липня 2020
  50.  "Горизонт"  —  "Колос" Мур.Кур.   11 липня 2020
  51.  "Поділля" Кир.  —  "Рось"   11 липня 2020
  52.  "Поділля" Кр.  —  "Локомотив"   12 липня 2020
14 Тур   - 18-19 липня 2020
             
  53.  "Локомотив"  —  "Поділля" Кир.   19 липня 2020
  54.  "Рось"  —  "Горизонт"   18 липня 2020
  55.  "Колос" Мур.Кур.  —  "Колос" М.   19 липня 2020
  56.  "Біофарм"  —  "Промінь"   19 липня 2020
15 Тур   - 25-26 липня 2020
             
  57.  "Промінь"  —  "Колос" Мур.Кур.   26 липня 2020
  58.  "Колос" М.  —  "Рось"   26 липня 2020
  59.  "Горизонт"  —  "Локомотив"   25 липня 2020
  60.  "Поділля" Кир.  —  "Поділля" Кр.   25 липня 2020
16 Тур   - 1-2 серпня 2020
             
  61.  "Поділля" Кр.  —  "Горизонт"   2 серпня 2020
  62.  "Локомотив"  —  "Колос" М.   2 серпня 2020
  63.  "Рось"  —  "Промінь"   1 серпня 2020
  64.  "Колос" Мур.Кур.  —  "Біофарм"    2 серпня 2020
17 Тур   - 8-9 серпня 2020
             
  65.  "Біофарм"  —  "Рось"   8 серпня 2020
  66.  "Промінь"  —  "Локомотив"   9 серпня 2020
  67.  "Колос" М.  —  "Поділля" Кр.   9 серпня 2020
  68.  "Горизонт"  —  "Поділля" Кир.   8 серпня 2020
18 Тур   - 16 серпня 2020
             
  69.  "Поділля" Кир.  —  "Колос" М.   16 серпня 2020
  70.  "Поділля" Кр.  —  "Промінь"    16 серпня 2020
  71.  "Локомотив"  —  "Біофарм"   16 серпня 2020
  72.  "Рось"  —  "Колос" Мур.Кур.   16 серпня 2020
 
 
 

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

01.07 - Зарічного Сергія
02.07 - Дзюбу Ігоря
06.07 - Мисака Юліана
07.07 - Бочарьова Геннадія
08.07 - Спориша Івана
10.07 - Краєвського Сергія
12.07 - Кравченка Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити