Вінницька обласна
асоціація футболу

Неділя, 31 травня 2020, 05:52:43

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 14
ФК «Орлівка» 13
ФК «Факел» (Липовець) 12

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 24
ФК «Колос» (Махнівка) 17
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 14

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

2019 рік став успішним в історії студентського футболу України на міжнародній арені.

17 вересня відбулася церемонія нагородження кращих студентських команд за результатами сезону «Ukraine students football awards-2019». Свято проходило в стінах Української асоціації футболу. На урочисте свято завітали студенти, керівники вишів, спортивні діячі країни, представники органів державної влади та засобів масової інформації.

Участь у нагородженні кращих команд та лауреатів сезону взяли президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко, перший віце-президент УАФ Олег Протасов, віце-президент УАФ Андрій Мацола, заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, перший заступник голови правління страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» Андрій Горельцев, президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, народний депутат України Іван Крулько, голова комітету з питань молоді і спорту Верховної Ради України Андрій Кожемякін, заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, голова комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко.

У вітальному слові Андрій Павелко відзначив, що студентський спорт в Україні постійно розвивається, а молодь повинна мати право на самореалізацію як в науці, так і в спорті. «Відчутні здобутки наш студентський футбол почав отримувати, коли асоціацію очолив Іван Крулько. Ми маємо чемпіонат, потужні збірні, і надалі будемо ставити перед собою найвищі цілі. Очікуємо, що саме завдяки Асоціації студентського футболу, яка пропагує масовий футбол, ми продовжимо цей рух далі. Приємно, що чи не вперше успіху на міжнародній арені також досягають наші жіночі команди. Робота ведеться на найвищому рівні, у тому числі завдяки міністерству освіти і науки, комітету з питань молоді і спорту Верховної Ради України. Вітаю усіх переможців, а ми продовжимо зберігати та розвивати ці напрямки для майбутніх перемог», — запевнив очільник УАФ.

У 2019 році українськими студентськими командами дійсно можна пишатися. Чотири футбольні та футзальні колективи закладів вищої освіти здобули нагороди на чемпіонатах Європи з футболу та футзалу серед студентів в іспанському Мадриді та португальській Бразі. Збірна команда Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка здобула срібло чемпіонату Європи, а жіноча збірна команда Харківської державної академії фізичної культури виборола бронзу на чемпіонаті Європи з футболу серед студентів.

У свою чергу збірна Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна фінішувала другою на чемпіонаті Європи з футзалу серед студентів, а жіноча команда Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова на тому ж Євро виборола бронзу. На Всесвітній універсіаді в італійському Неаполі студентська збірна України покращила свій попередній результат, посівши шосте місце, а також у 2019 році перемогла на міжнародному турнірі «Карпатський простір».

Голова комітету з питань молоді і спорту Верховної Ради України Андрій Кожемякін на урочистій церемонії привітав студентські команди та подякував футболістам за те, що вони встигають не тільки навчатися, а й гарно тренуватися, завдяки чому наші спортсмени здобувають високі місця на міжнародних змаганнях, гідно представляючи Україну.

Вдалий виступ українських студентів було відзначено на державному рівні. Указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність орденом «За заслуги» III ступеня було нагороджено Василя Івегеша, головного тренера збірної команди з футболу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» отримав головний тренер студентської збірної України Анатолій Бузнік. «Знаком пошани» відзначено віце-президента Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Вадима Місюру.

студ нагр глав min

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

28.05 - Кольцова Валерія
31.05 - Якименка Михайла
04.06 - Воронюка Андрія
04.06 - Лісового Миколу
06.06 - Ціону Анатолія
07.06 - Михальчука Ігоря
10.06 - Комлєва Володимира

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити