Вінницька обласна
федерація футболу

П'ятниця, 22 листопада 2019, 22:24:02

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Події матчу

• 1:0 - господарі розігнали контратаку, до якої підключився Габріел, і з лівого краю штрафної пробив у ціль.
  • 1:1 - тепер вже контратака олександрійців завершилася голом того ж Габріела у свої ворота. Третьяков прострілив зліва, Сітало став автором скілла дня, не зумівши замкнути зручний пас, захисник пробив замість нього.

"Сент-Етьєн" Клода Пюеля подобається тим, що наставник не боїться йти на серйозну ротацію від матчу до матчу. Може, через ігри знайомиться з командою, адже біля керма він всього-то три гри. А може дійсно таким чином тримає всіх в тонусі. У Володимира Шарана і його "Олександрії" все набагато спокійніше: потрібно добре постаратися, щоб не вгадати зі стартовим складом "городян".

Дебют поєдинку виявився шаленим: швидкий гол від Габріела Сілви навіяв думки, що нічого хорошого українській команді сьогодні чекати не доведеться. Тим не менш, бразильський захисник швиденько виправився і протягом шести хвилин оформив дубль, але його другий гол був вже у свої ворота. При умовно олександрійському голі більше цікавить питання, навіщо Сітало промазав мимо м'яча. У нього було достатньо часу, щоб правильно підібрати ногу до м'яча - схоже, форвард просто забув вдарити.

"Сент-Етьєн", незважаючи на місце в хвості таблиці, виявився одним з найпотужніших опонентів "городян" в поточній Лізі Європи. Команда Пюеля задала відмінну інтенсивність (перші 45 хвилин гості з високим темпом справлялися), а також виглядала практично ідеально на тлі "Олександрії" в русі з м'ячем і без м'яча плюс банальній розстановці на полі в різних ігрових ситуаціях.

Однак крім голів найнебезпечніший момент першої 45-хвилинки опинився у олександрійців. Варто, правда, визнати, що він виглядав більше випадковим, ніж після вдумливої атаки: спочатку пощастило, що м'яч пройшов на Ковальця, потім сам Кирило загнав до лицьової Сітала, а після скидки у відповідь під удар хавбек пробив у воротаря.

Гості вийшли більш впевненими на другий тайм і якийсь час футбол навіть йшов на рівних. На жаль, надовго "городян" не вистачило. Ближче до середини тайму, здавалося, гра почала розвиватися вже більше за результатом, але у фінальні хвилин двадцять підопічні Шарана думали тільки про оборону. Не можна сказати, що цьому сприяв "Сент-Етьєн" високим тиском: просто "Олександрія" почала задихатися і була змушена відійти до своєї штрафної.

Але навіть при таких розкладах за тайм на два досить хороших моменти наша команда напрацювала. Гаразд, Сітало при виході практично один на один заплутався в м'ячі, та й лайнсмен зафіксував спірний офсайд. Але ближче до фінального свистка був просто чудовий шанс: Лучкевич по правому напівфлангу зблизився з воротарем і замість удару, який чекали всі на третій планеті від Сонця, вирішив зробити пас у воротарський в боротьбу.

"Сент-Етьєн" нагнітав, а кульмінаційними виявилися останні обороти секундної стрілки. На наше щастя, Амуму після удару головою з лінії воротарського підвела точність, а потужний удар Будебуза припав практично прямо в Паньківа.

Можливо, за якістю створених небезпечних моментів "Олександрія" суперника і перевершила. Але якщо гості тільки зрідка виходили вперед, то "Сент-Етьєн" намагався постійно тримати в напрузі олександрійську оборону. Тому вболівальникам "жовто-чорних" результатом можна бути задоволеними.

Цифри і факти

• "Олександрія" продовжує залишатися без гостьових перемог у своїй єврокубковій історії. Це був п'ятий виїзний матч команди Володимира Шарана.
  • "Сент-Етьєн" в п'ятому поспіль матчі не забиває, але і не пропускає більше одного голу за гру.
  • розклади в групі після цього туру не змінилися: "Вольфсбург" і "Гент" продовжують в парі очолювати таблицю, а "Олександрія" і "Сент-Етьєн" йдуть в трьох очках у них за спиною.
  • з шести матчів у групі I чотири завершилися внічию.
  • 7 листопада ці ж суперники зустрінуться в поєдинку четвертого туру, але вже у Львові.

Франція. Сент-Етьєн. Стадіон: "Жеффруа-Гішар"
"Сент-Етьєн" - ФК Олександрія 1:1