Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 29 жовтня 2020, 16:15:10

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Залишившись без Олександра Зінченка і всіх гравців "Шахтаря", збірна України відверто погано зіграла на "Стад де Франс".

Андрій Шевченко вирішив не міняти модель гри збірної - синьо-жовті і другим складом намагалися діяти через короткий пас, уникаючи виносів та інших атрибутів гри на відбій. На жаль, принади плану зіпсував пресинг французів і численні помилки в передачах. До того ж зі старту почала чудити пара "динамівських" центрбеків Забарний - Миколенко. Спершу вони програли верх Жиру у воротарському, а потім дозволили Камавінзі нанести удар по воротах. 17-річний вундеркінд з "Ренна" так забив дебютний м'яч за збірну.

Це були тільки квіточки. До середини тайму дубль оформив Олів'є Жиру: спершу шикарно пробив здалеку, а потім головою добив м'яч у сітку після простої помилки Бущана. До слова сказати, сьогодні Георгій відіграв нітрохи не краще за своїх колег-захисників і виручив тільки в тих епізодах, де м'яч летів прямо в нього.

Четвертий м'яч французи відвантажили після автоголу Миколенка - Віталій намагався випередити Жиру і зрізав м'яч у свої. Вийшла така собі квінтесенція гри наших в захисті в першому таймі.

Найцікавіше, що на протилежній половині поля команда Шевченка була далеко не безнадійною. Руслан Маліновський пару раз здорово прикладався здалеку, а під кінець тайму загубив шикарний шанс після прострілу Михайличенка.

Коли в перерві на поле вийшов Віктор Циганков, стало ще веселіше - Україна раптом почала вести гру. Лідер "Динамо" відіграв один м'яч фірмовим ударом з лівої після зміщення в центр. А ось його партнери свої шанси загубили: Зубков поцілив в штангу, а Ярмоленко у відриві біг занадто повільно, щоб розраховувати на гол. На жаль, відсутність практики в клубі сильно позначилася на кондиціях Андрія.

Дешам побачив це все і до 60-й хвилині випустив на поле основу, і так відрізок домінування наших швиденько закінчився. Не можна сказати, що Мбаппе прямо розривав, але навіть без особливих зусиль він допоміг відзначитися Толіссо і забив сам, легко за пару секунд розібравшись з усім захистом збірної України.

Під завісу гри з рикошетом від Забарного забив ще і Грізманн, і тільки на цьому приниження синьо-жовтих закінчилося. Франція зіграла так, як і годиться чемпіонам світу, ні більше ні менше. Що стосується обезкровленої України, то вона показала огидну гру в захисті і цілком прийнятну в нападі. Перед матчами Ліги Націй з Німеччиною та Іспанією Андрію Шевченку і його штабу треба терміново привести все до спільного знаменника, інакше буде боляче.

Париж. "Стад де Франс"

Франція - Україна - 7:1

Голи: Камавінга, 9, Жиру, 24, 34, Миколенко, 39 (автогол), Толіссо, 65, Мбаппе, 82, Грізманн, 89 - Циганков, 53

Франція: Манданда (Меньян, 46) - Павар, Упамекано (Варан, 46), Ленгле, Дінь - Камавінга (Погба, 59), Нзонзі, Толіссо - Ауар (Грізманн, 59) - Марсьяль (Мбаппе, 46), Жиру (Бен-Єддер, 73)

Україна: Бущан - Конопля, Забарний, Миколенко (Чеберко, 46), Михайличенко (Соболь, 46) - Маліновський (Циганков, 46), Шапаренко, Харатін, Макаренко (Шепелєв, 62), Зубков (Безус, 71) - Ярмоленко (Яремчук, 62)

Попередження: Маліновський, 43, Харатін, 51, Конопля, 61