Вінницька обласна
асоціація футболу

П'ятниця, 26 квітня 2024, 20:18:29

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

12.05 - Дерев'яного Якова

Залишившись без Олександра Зінченка і всіх гравців "Шахтаря", збірна України відверто погано зіграла на "Стад де Франс".

Андрій Шевченко вирішив не міняти модель гри збірної - синьо-жовті і другим складом намагалися діяти через короткий пас, уникаючи виносів та інших атрибутів гри на відбій. На жаль, принади плану зіпсував пресинг французів і численні помилки в передачах. До того ж зі старту почала чудити пара "динамівських" центрбеків Забарний - Миколенко. Спершу вони програли верх Жиру у воротарському, а потім дозволили Камавінзі нанести удар по воротах. 17-річний вундеркінд з "Ренна" так забив дебютний м'яч за збірну.

Це були тільки квіточки. До середини тайму дубль оформив Олів'є Жиру: спершу шикарно пробив здалеку, а потім головою добив м'яч у сітку після простої помилки Бущана. До слова сказати, сьогодні Георгій відіграв нітрохи не краще за своїх колег-захисників і виручив тільки в тих епізодах, де м'яч летів прямо в нього.

Четвертий м'яч французи відвантажили після автоголу Миколенка - Віталій намагався випередити Жиру і зрізав м'яч у свої. Вийшла така собі квінтесенція гри наших в захисті в першому таймі.

Найцікавіше, що на протилежній половині поля команда Шевченка була далеко не безнадійною. Руслан Маліновський пару раз здорово прикладався здалеку, а під кінець тайму загубив шикарний шанс після прострілу Михайличенка.

Коли в перерві на поле вийшов Віктор Циганков, стало ще веселіше - Україна раптом почала вести гру. Лідер "Динамо" відіграв один м'яч фірмовим ударом з лівої після зміщення в центр. А ось його партнери свої шанси загубили: Зубков поцілив в штангу, а Ярмоленко у відриві біг занадто повільно, щоб розраховувати на гол. На жаль, відсутність практики в клубі сильно позначилася на кондиціях Андрія.

Дешам побачив це все і до 60-й хвилині випустив на поле основу, і так відрізок домінування наших швиденько закінчився. Не можна сказати, що Мбаппе прямо розривав, але навіть без особливих зусиль він допоміг відзначитися Толіссо і забив сам, легко за пару секунд розібравшись з усім захистом збірної України.

Під завісу гри з рикошетом від Забарного забив ще і Грізманн, і тільки на цьому приниження синьо-жовтих закінчилося. Франція зіграла так, як і годиться чемпіонам світу, ні більше ні менше. Що стосується обезкровленої України, то вона показала огидну гру в захисті і цілком прийнятну в нападі. Перед матчами Ліги Націй з Німеччиною та Іспанією Андрію Шевченку і його штабу треба терміново привести все до спільного знаменника, інакше буде боляче.

Париж. "Стад де Франс"

Франція - Україна - 7:1

Голи: Камавінга, 9, Жиру, 24, 34, Миколенко, 39 (автогол), Толіссо, 65, Мбаппе, 82, Грізманн, 89 - Циганков, 53

Франція: Манданда (Меньян, 46) - Павар, Упамекано (Варан, 46), Ленгле, Дінь - Камавінга (Погба, 59), Нзонзі, Толіссо - Ауар (Грізманн, 59) - Марсьяль (Мбаппе, 46), Жиру (Бен-Єддер, 73)

Україна: Бущан - Конопля, Забарний, Миколенко (Чеберко, 46), Михайличенко (Соболь, 46) - Маліновський (Циганков, 46), Шапаренко, Харатін, Макаренко (Шепелєв, 62), Зубков (Безус, 71) - Ярмоленко (Яремчук, 62)

Попередження: Маліновський, 43, Харатін, 51, Конопля, 61