Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 18 січня 2021, 06:44:56

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Факел» (Липовець)  15
ФК «Горизонт» (Хоньківці)  10
ФК «Могилів-Подільський»  10

Група "Б"

ФК «Моноліт» (Козятин)  16
ФК «Орлівка»  14
ФК «Поділля» (Кирнасівка)   7

Кубок області

1/4 фіналу

     
     
     
     
     
     
     
     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Директор телеканалів "Футбол" Олександр Денисов розповів, хто буде захищати інтереси української сторони в Спортивному арбітражному суді Лозанни за скасованим матчем Ліги Націй Швейцарія - Україна.

"Як і обіцяв президент УАФ Андрій Павелко, асоціація дійсно подала протест на рішення з приводу технічної поразки від збірної Швейцарії. За тією інформацією, яка є сьогодні, ситуація виглядає обнадійливо. Ніколи невідомо, чим закінчиться ця історія. Одна справа - подати заявку на протест, щоб потім не "зафукали", що, мовляв, не боролися за збірну в судах. Інше питання: яку базу під це готувати?

Зараз неможливо озвучити всю інформацію, яка готується асоціацією. Не все можна говорити. Скажу тільки, що асоціація чітко бачить можливість виграти цю справу. Команда, яка збирається воювати за скасування рішення УЄФА, дуже сильна і потужна. Вона вже має досвід боротьби не тільки в Лозаннському арбітражному суді, але і досвід співпраці з УАФ. Саме ці юристи виграли "справу Мораеса". Тоді стояло питання про техпорзку збірної України. Це юристи з Іспанії та Швейцарії.

Подача документів пішла за прискореною процедурою, тобто справа буде розглядатися в стислі терміни. Можна очікувати, що справа буде розглянута в другій половині січня.

Ми знаємо, що є цікавий прецедент в Лізі Європи - матч "Вільярреал" - "Карабах" не відбувся. Дуже мало інформації навколо цієї гри. З азербайджанських ЗМІ відомо, що у команди не було 13-ти гравців. Коронавірус скосив команду, коли вона приїхала в Іспанію. В іспанських ЗМІ навіть це толком не повідомляється. Повідомляється лише, що УЄФА найближчим часом розгляне це питання. Дуже цікаво, як цей кейс буде розглянуто і яке рішення буде ухвалено", - закінчив Денисов.

27a5da

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

19.01 - Касанова Пашу
20.01 - Катальчука Валерія
20.01 - Солов’єнка Юрія
20.01 - Ткачука Василя
21.01 - Мариновича Володимира
22.01 - Міськова Петра
22.01 - Поступайла Дмитра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити