Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 18 січня 2021, 05:38:17

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Факел» (Липовець)  15
ФК «Горизонт» (Хоньківці)  10
ФК «Могилів-Подільський»  10

Група "Б"

ФК «Моноліт» (Козятин)  16
ФК «Орлівка»  14
ФК «Поділля» (Кирнасівка)   7

Кубок області

1/4 фіналу

     
     
     
     
     
     
     
     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

У Чернігові відбулося відкриття реконструйованого спортивного комплексу СДЮШОР «Юність».

У святковій церемонії взяли участь президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, голова Чернігівської обласної державної адміністрації Анна Коваленко, перші віце-президенти УАФ Анатолій Дем’яненко, Олег Протасов та Алан Плієв, керівник обласної асоціації футболу, директор «Юності» Геннадій Прокопович, народні депутати Олег Семінський та Максим Зуєв, віце-президент ФК «Десна» Чернігів Ігор Базалінський, а також Микола та Валентина Ярмоленки — батьки одного з лідерів національної збірної України Андрія Ярмоленка та його тренер Віктор Лазаренко.

Як розповів гостям директор СДЮШОР «Юність» Геннадій Прокопович, зараз у закладі функціонує 50 спортивних груп, у яких навчається 776 вихованців, серед яких 215 дівчат. Цього року стадіону школи виповнилося 45 років, але з часу його побудови (1975 рік) і до 2017-го тут жодного разу не проводився необхідний ремонт, не кажучи вже про повномасштабну реконструкцію.

Справу вдалося зрушити з місця за активної участі президента УАФ Андрія Павелка, Чернігівської обласної асоціації футболу, місцевої та центральної влади. У підсумку було проведено повну реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону, облаштовано футбольне поле зі штучним покриттям розмірами 105х68 м, легкоатлетичні доріжки, установлено електронне табло. Також тут зараз функціонують комфортні роздягальні й душові, кімнати для арбітрів, є трибуна для глядачів на 3 тис. місць. Проведено капітальний ремонт і будівлі самої спортивної школи. За кошти з платежу солідарності, отримані школою від трансферу Андрія Ярмоленка до ФК «Боруссія» Дортмунд, у 2020 році також побудовано футбольний майданчик зі штучним покриттям розмірами 50х60 метрів.

«Подібні об’єкти — реальний приклад того, як завдяки синергії всіх рівнів влади, депутатів та Української асоціації футболу відкриваються нові можливості для дітей. Кожен знайшов розуміння і вклав сюди не тільки кошти, а й частину душі. Усе заради того, щоб вихованці мали гідні умови для тренувань і щоб була мотивація поповнювати ряди національної збірної», — зазначила у своєму вітальному слові з нагоди відкриття стадіону голова Чернігівської обласної державної адміністрації Анна Коваленко.

«Чудово, що в містах України відкриваються нові й реконструйовані стадіони, спорт активно розвивається. Стадіон «Юність» — якісна футбольна арена, на якій можуть проводитися матчі чемпіонату України. Не менш важливо, що в рідній футбольній школі Андрія Ярмоленка вже функціонує музей з експонатами, які подарував сам футболіст і його батьки. Успішна кар’єра Андрія є наочним прикладом для багатьох юних талантів, які мають тепер усі можливості для того, щоб у майбутньому стати зіркою такої ж величини», — відзначив міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

За словами президента УАФ, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка, відкриття оновленого спорткомплексу «Юність» є знаковою подією як для Чернігівщини, так і для всієї футбольної України. Керівник асоціації пригадав, як п’ять років тому відвідував стадіон разом із зірковими вихованцями місцевої школи Андрієм Ярмоленком і Олегом Кузнецовим, як разом обговорювали важливість створення умов для розвитку юних футбольних талантів.

«Звичайно, було важливо протягом цих п’яти років зробити все необхідне, щоб у межах такого масштабного проекту реконструкції стадіону й школи СДЮШОР «Юність» сотні юних футболістів отримали можливості для тренувань і участі в змаганнях. Вірю, що на цих нових полях тренери, які зараз працюють із обдарованою молоддю, виховають багато нових зірок рівня Андрія Ярмоленка та Олега Кузнецова. Не менш важливо й те, що на розвиток СДЮШОР «Юність» уже працюють виплати солідарності, які отримала рідна школа Ярмоленка за виховання зірки. Ці кошти дозволили побудувати футбольний майданчик поруч зі стадіоном, купити автобуси для школи й придбати необхідне екіпірування для вихованців. Це гарний приклад ефективності роботи для всіх інших футбольних шкіл, а також приклад важливості того, щоб виплати солідарності отримували саме рідні школи футбольних зірок, а не структури, які до цього не причетні», — наголосив Андрій Павелко.

Також президент УАФ анонсував, що саме на цьому стадіоні можуть виступати і юнацькі збірні України, зокрема U-16, яку очолює Олег Кузнецов. «Буде символічно, що головний тренер команди виводитиме збірну на поле, на якому він колись робив перші кроки до підкорених у подальшому футбольних вершин», — сказав Андрій Павелко.

Під час церемонії відкриття оновленого стадіону «Юність» президент УАФ вручив юним вихованцям футбольної школи м’ячі та побажав успішної футбольної кар’єри в майбутньому.

юн 10 min

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

19.01 - Касанова Пашу
20.01 - Катальчука Валерія
20.01 - Солов’єнка Юрія
20.01 - Ткачука Василя
21.01 - Мариновича Володимира
22.01 - Міськова Петра
22.01 - Поступайла Дмитра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити