Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 27 вересня 2021, 12:42:40

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Група "А"

ФК «ЯСКО» (Шаргород) 15
ФК «Нива-2» (Вінниця) 10
ФК «Біофарм» (Літин) 9

Група "Б"

ФК «Факел» (Липовець) 11
ФК «Авангард» (Ладижин) 10
ФК «Орлівка» (Орлівка) 10

 

Кубок області

Фінал

  -  
     
     
     
     
     
     
     

Призначення арбітрів

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

2928ee

Головний тренер "Шахтаря" Роберто Де Дзербі на прес-конференції розповів про готовність команди до Ліги чемпіонів і майбутній матч з "Шерифом".
- Ваш завтрашній опонент - українець Юрій Вернидуб. Як ви охарактеризуєте футбол, який він ставить в "Шерифі"? Чи відрізняється його стиль від стилю українських тренерів, з якими ви вже грали в цьому сезоні?

- Я думаю, що це завжди залежить від футболістів. Наприклад, у "Шерифа" багато гравців, які діють на швидкості, вважають за краще високий ритм. Ми дуже поважаємо цю команду. Вони кваліфікувалися в групу Ліги чемпіонів так само, як і ми.

- Наскільки "Шахтар" готовий до матчів Ліги чемпіонів після міжнародної паузи?

- Ми вже провели один матч в чемпіонаті України після паузи, і добре. Зараз чекає гра Ліги чемпіонів. Ми готові. Поєдинок з "Шерифом" дуже важливий, і я не думаю, що футболістів потрібно сильно мотивувати, тому що вони прекрасно знають, що самі повинні бути добре мотивовані. Не потрібно думати, фаворити ми чи ні, потрібно просто бути дуже сконцентрованими на матчі, грати з нашою якістю і поважати суперника.

- Роберто, той факт, що ви стартуєте в груповому раунді поєдинком з "Шерифом", а не з іншими опонентами, які номінально сильніше, це плюс? І наскільки важливо розпочати з перемоги?

- Я не дивлюся на такі нюанси - неважливо, фаворити ми перед матчем з "Шерифом" чи ні. Так само як і не дивлюся, чи є на папері "Інтер" або "Реал" фаворитом перед зустріччю з нами. "Шахтар" може поступитися всім цим командам, але я впевнений, що може і виграти у них всіх. Тому ми просто повинні думати про себе. Знаємо, як потрібно правильно готуватися до цих матчів, знаємо свою зброю, щоб добре зіграти проти "Шерифа".

- Завтра на полі не буде Манора Соломона. Чи є у вас варіант, хто його замінить?

- Фернандо або Мудрик. Я вже знаю, але не скажу.

ДЮФЛУ

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Вітаємо з Днем народження

27.09 - Гаврильонка Олександра
29.09 - Слободянюка Максима
01.10 - Прозоровського Михайла
01.10 - Коваленка Віктора
06.10 - Рижого Григорія
07.10 - Кутакова Андрія
07.10 - Лук’яненка Михайла