Вінницька обласна
асоціація футболу

Субота, 16 жовтня 2021, 23:39:07

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
 1 Дармограй Юрій ФК «Нива» (Вінниця)  5
 2 Збитковський Ілля ФК «Нива» (Вінниця)  5
 3 Пилипенко Максим ФК «Факел» (Липовець)  5
 4 Зеленюк Марко ФК «Авангард» (Ладижин) 6  4
 5 Чернега Вадим ФК «ЯСКО» (Шаргород) 6  4

Призначення арбітрів

18406408

27 вересня дівоча збірна України WU-17 проведе в Таллінні перший поєдинок групового турніру в Лізі В Євро-2022 — із Північною Македонією. Готувалися до цих змагань наші дівчата в Пущі-Водиці.

— Буду налаштовувати підопічних на здобуття перепустки до Ліги А, — сказав головний тренер української збірної Сергій Сапронов у коментарі офіційному сайту УАФ. — Для цього, окрім балканок, ще треба випередити й інших опоненток — молдованок та естонок.

— До Естонії вирушаєте в найсильнішому складі?

— На жаль, через травми нам не зможуть допомогти Дар’я Краснобородько з «Колосу» та Поліна Баринова з «Першої столиці». Це досить серйозні втрати.

— Хто є лідерами команди?

— Серед футболісток такого віку, на мій погляд, не варто когось виокремлювати. Тому відповім так: це кілька гравців «Ладомира», що виступає у вітчизняному елітному дивізіоні.

— Під час заключного етапу підготовки був запланований спаринг?

— Ні, аби уникнути травм, обмежилися двосторонньою грою.

— За якою тактичною схемою діють ваші підопічні?

— 1—4—3—3, але вона може трансформуватися в 1—4—4—2. Усе залежить від суперника.

— Якою інформацією володієте про першого опонента — збірну Північної Македонії?

— У нашому розпорядженні були відеозаписи серпневих спарингів балканок із румунками. Звернув увагу на те, що на завершальній стадії атаки наш суперник діє швидко й доволі нестандартно. Ось чому нашим захисникам треба бути напоготові.

— На вашу думку, яка збірна буде головним конкурентом наших дівчат у боротьбі за перше місце?

— Думаю, що це господарки, з якими ми зустрічаємося 3 жовтня. До речі, у нас буде нагода побувати на перших поєдинках естонок, отже, ми матимемо уяву про їхні сильні та слабкі місця.

— Збірна України серед 17-річних раніше тішила успіхами...

— Так, під моїм керівництвом у різні роки команда двічі пробивалася до еліт-раунду чемпіонату Європи. Лідери тих збірних — Ніколь Козлова та Надія Куніна — нині є гравцями основного складу жіночої збірної України, а Юлія Христюк, Вікторія Гірин та Марина Шайнюк — кандидатами до головної команди країни. Сподіваюся, що невдовзі й провідні гравці нинішньої дівочої збірної опиняться на видноті.

Склад дівочої збірної України WU-17

Воротарі: Єва Раєнко («Пантери» Умань), Варвара Новікова («Ладомир» Володимир-Волинський), Оксана Загірна («Карпати» Львів).

ЗахисникиЯна Харчина, Божена Дуб, Олена Єфімчук (усі — «Ладомир» Володимир-Волинський), Вікторія Скоцик («Верес» Рівне), Валерія Греса («Перша Столиця» Харків).

ПівзахисникиМирослава Невар, Дана Коротчук (обидві — «Ладомир» Володимир-Волинський), Анастасія Кіселевич («Верес» Рівне), Марина Птицина, Поліна Барінова (обидві — «Перша Столиця» Харків), Анастасія Астахова, Лідія Заборовець (обидві — «Пантери» Умань), Анастасія Стахнюк, Валерія Гончарук (обидві — «Юність» Чернігів).

НападникиДіляра Бондарєва, Емма Горностай (обидві — «ЕМС-Поділля» Вінниця), Вікторія Радіонова, Вероніка Борковська (обидві — «Ладомир» Володимир-Волинський), Софія Скворцова («Атекс» Київ).

Розклад матчів збірної України WU-17 у групі В3 (час — київський) 

27.09.2021 

Україна — Північна Македонія (16.00)

30.09.2021 

Україна — Молдова (16.00)

03.10.2021

Естонія — Україна (13.00)

Із Ліги В до Ліги А перейдуть переможці шести груп і найкраща друга команда.

ДЮФЛУ

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Вітаємо з Днем народження

16.10 - Греська Михайла
16.10 - Смульського Руслана
17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра