Вінницька обласна
асоціація футболу

Неділя, 28 квітня 2024, 02:22:16

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

21.05 - Шумовицького Олега

Сьогодні, 3 вересня в хорватському Поречі стартувало Євро-2023 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України розпочинала свій виступ у фінальному турнірі матчем з Італією.

Нагадаємо, у березні юнацька збірна України з футзалу втретє поспіль вийшла до фінального турніру чемпіонату континенту. У межах групи 2 основного раунду відбору Євро-2023 (U-19), матчі якої приймало сербське місто Врнячка-Баня, підопічні Ігоря Москвичова впевнено обіграли Чорногорію (12:1) і Румунію (7:3), у вирішальному ж поєдинку переграли Сербію (4:2), тож посіли першу сходинку у квартеті.

У фінальній частині змагань синьо-жовті виступатимуть у групі В разом з Італією, Словенією та Фінляндією. Сьогоднішній поєдинок проти апеннінців був стартовим для нашої команди.

У першому таймі українці мали кілька чудових нагод для того, щоб відкрити рахунок: вихід сам на сам із голкіпером не реалізував Малиновський, дуже небезпечно пробивали Ткаченко та Сніцаренко. Але першими забили суперники — одну з контратак на 16-й хвилині результативно завершив Фікара.

По перерві італійці, на жаль, відзначилися вдруге — допоміг рикошет. Утім, наші хлопці не знітилися й невдовзі скоротили відставання — ефектну комбінацію влучним ударом завершив Малиновський. І тут же Приходько міг вирівняти становище, але поцілив у поперечину. Він же на останніх хвилинах змарнував ще одну нагоду. Не допомогла нам навіть гра з п'ятим польовим. У підсумку — прикра поразка (1:2) на старті змагань.