Вінницька обласна
федерація футболу

Неділя, 26 травня 2019, 04:00:25

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 28
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 21
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Навесні цього року Федерація футболу України спільно з Міністерством оборони України та Міністерством молоді та спорту України організувала всеукраїнські змагання з футболу – ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ГЕРОЇВ АТО.

Метою змагань є фізична та психологічна реабілітація військовослужбовців після проходження служби в зоні проведення АТО на сході України до регулярних занять спортом.

Сьогодні, 20 квітня, п'ять команд з Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей, які складають з учасників АТО, ветеранів та діючих військовослужбовців під прапорами своїх частин стали учасниками церемонії відкриття Чемпіонату України ГЕРОЇВ АТО групи «ЦЕНТР».

Над стадіоном лунали гімн країни, святкові марші у виконанні духового оркстру Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України під керівництвом військового диригента молодшого лейтенанта Уляни Созанської.

Учасників, вболівальників вітали заступник голови облдержадміінстрації О. Крученюк, голова обласної федерації футболу І.Гатауллін, представник ФФУ С.Нагорняк. Від Федерації футболу України кожній команді були вручені футбольні м'ячі, комплекти фуибольної форми.

З побажаннями наснаги та сил, з вірою та підтримкою героїв-футболістів, після завершення церемонії відкриття, пройшли перші матчі.

Слава Україні! 

ГЕРОЯМ СЛАВА!АТО1

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

22.05 - Баранова Віталія
23.05 - Трончука Леоніда
26.05 - Мельника Олександра
27.05 - Квасневського Сергія
27.05 - Бабкова Володимира
28.05 - Кольцова Валерія
31.05 - Якименка Михайла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити