Вінницька обласна
асоціація футболу

Вівторок, 16 квітня 2024, 19:18:01

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

08.05 - Перепилицю Олександра

Збірна Вінницької області з футболу серед жінок WU-17 - бронзовий призер Чемпіонату України.38676774

08 травня, на стадіон СК «Єдність» в Плисках завершився фінальний ігровий день та визначилися призери Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд Вищої ліги до 17 років сезону 2018 року.

Завершальний день розпочався з матчу за 7 місце, в якому доволі впевнену перемогу над "Янтарочкою" святкували футболістки з Івано-Франківська - 6:0.
В матчах за 5 та 3 місця інтрига зберігалася до останньої секунди і долю матчів вирішувала серія післяматчевих пенальті. В підсумку, львівські "Карпати" вибороли 5 місце у чернігівської "Юності", а у матчі за бронзові нагороди
фортуна посміхнулася футболісткам збірної Вінницької області.

У фіналі змагань зустрілися уманські "Пантери" та представники Волині - "Освіта-Волинянка". На перерву команди пішли за нічийного рахунку - 0:0, а ось у другому таймі два влучних удари уманчанок принесли перемогу "Пантерам" й золоті нагороди чемпіонату.

08.05.2018 року
– МАТЧ ЗА 7 МІСЦЕ
«Янтарочка» Новояворівськ - «ДЮСШ №3» Івано-Франківськ - 0:6
– МАТЧ ЗА 5 МІСЦЕ
«Карпати» Львів - «Юність» Чернігів - 1:1 (п.п. 4:3)

– МАТЧ ЗА 3 МІСЦЕ
«Ліцей» Костопіль - Збірна Вінницької області - 1:1 (п.п. 4:5)
– ФІНАЛ
«Пантери» Умань - «Освіта-Волинянка» Волинська область - 2:0

За результатами чемпіонату організаторами турніру були визначені найкращі гравці в декількох номінаціях.

Найкращий воротар — Вальчук Марія («Освіта-Волинянка», Волинська область).
Найкращий захисник — Нікітюк Вероніка (Збірна Вінницької області).