Вінницька обласна
федерація футболу

Середа, 15 серпня 2018, 04:24:34

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Харчук О. "Горизонт"

УВАГА! Черех технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

10 9 (1)

Збірна Вінницької області з футболу серед жінок WU-17 - бронзовий призер Чемпіонату України.38676774

08 травня, на стадіон СК «Єдність» в Плисках завершився фінальний ігровий день та визначилися призери Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд Вищої ліги до 17 років сезону 2018 року.

Завершальний день розпочався з матчу за 7 місце, в якому доволі впевнену перемогу над "Янтарочкою" святкували футболістки з Івано-Франківська - 6:0.
В матчах за 5 та 3 місця інтрига зберігалася до останньої секунди і долю матчів вирішувала серія післяматчевих пенальті. В підсумку, львівські "Карпати" вибороли 5 місце у чернігівської "Юності", а у матчі за бронзові нагороди
фортуна посміхнулася футболісткам збірної Вінницької області.

У фіналі змагань зустрілися уманські "Пантери" та представники Волині - "Освіта-Волинянка". На перерву команди пішли за нічийного рахунку - 0:0, а ось у другому таймі два влучних удари уманчанок принесли перемогу "Пантерам" й золоті нагороди чемпіонату.

08.05.2018 року
– МАТЧ ЗА 7 МІСЦЕ
«Янтарочка» Новояворівськ - «ДЮСШ №3» Івано-Франківськ - 0:6
– МАТЧ ЗА 5 МІСЦЕ
«Карпати» Львів - «Юність» Чернігів - 1:1 (п.п. 4:3)

– МАТЧ ЗА 3 МІСЦЕ
«Ліцей» Костопіль - Збірна Вінницької області - 1:1 (п.п. 4:5)
– ФІНАЛ
«Пантери» Умань - «Освіта-Волинянка» Волинська область - 2:0

За результатами чемпіонату організаторами турніру були визначені найкращі гравці в декількох номінаціях.

Найкращий воротар — Вальчук Марія («Освіта-Волинянка», Волинська область).
Найкращий захисник — Нікітюк Вероніка (Збірна Вінницької області).