Вінницька обласна
федерація футболу

Неділя, 26 травня 2019, 03:53:37

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга

Перша ліга (захід)

Перша ліга (схід)

Команда Вінницької школи № 35 здобула бронзу всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч»

Фінішували 20-і всеукраїнські змагання з футболу серед шкільних команд 2006 р.н. «Шкіряний м’яч». Як і перший такий турнір, нинішній знову проводився у Івано-Франківську. Вінницю у фінальній частині представляла збірна школи № 35 під керівництвом тренера Валерія Базалицького. Проти неї грали сім колективів.

У стартовому поєдинку вінничани перемогли із рахунком 4:0 чемпіона минулорічних змагань – команду гімназії Олександрії. Далі здолали Ніжин (Чернігівська область) – 2:0. В матчі за перше місце в групі наші хлопці зустрілися із лучанами, які також не мали очкових втрат. І, на жаль, поступилися в рівній грі із рахунком 0:1. В підсумку вінничани отримали бронзові медалі. Також наш земляк Максим Коробов був визнаний кращим гравцем турніру.

Пройшов і турнірі із демонстрації технічних елементів – удари на дальність і точність, жонглювання. Тут школа № 35 посіла перше місце і завоювала Кубок!    кожаний мяч