Вінницька обласна
федерація футболу

Неділя, 26 травня 2019, 04:19:31

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 28
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 21
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Шановна футбольна громадо! 

Керівництво обласної федерації футболу стурбоване критичною ситуацією, яка склалась у СФК "НИВА"! Тому було вирішено направити лист на ім'я міського голови Сергія Моргунова та губернатора Валерія Коровія. Пропонується вашій увазі текст зверення до можновладців.

 

                                                                       увагаааШановний панове!

Керівництво Вінницької обласної федерації футболу вдячне Вам за підтримку розвитку футболу на Вінниччині – наймасовішого спорту в країні!

На нашу думку, футбольна громада області не повинна стояти осторонь ситуації, яка відбувається на сьогоднішній день у клубі, який представляє футбольну Вінниччину в Професіональній футбольній лізі України.

Спільними зусиллями владних структур, Вінницької обласної федерації футболу, вболівальників та за ініціативи Вовка В.В. у 2016 році було відновлено існування професіонального футбольного клубу, який існував з 1958 року!

Цьогоріч, президент СФК «Нива» Василь Вовк прийняв рішення відійти від справ та передати керівництво клубом іншій особі.

Наголошуємо, що, починаючи з 2007 року обласна федерація футболу приділяла пильну увагу відродженню, існуванню, розвитку професіонального футболу і не тільки зосереджуючи футбольну громадськість області, а й підтримуючи фінансово. У 2008 та 2016 роках за ініціативи обласної федерації за підтримки обласної адміністрації, та спонсорської вагомої підтримки були проведені культурно-спортивні заходи з нагоди святкувань 50-річчя створення клубу та 20-річчя участі команди майстрів у Єврокубках.

Повідомляємо, що 08 січня у конференц-залі готелю «Добродій» відбулась зустріч ініціативної групи та вболівальників (інформація з каналу Ютубе за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=LnGFLJKHqSg).

Керівництво обласної федерації футболу вважає вкрай необхідним у найближчий термін провести нараду на рівні обласної, міської влади із залученням керівництва клубу, представників громадськості, ЗМІ та вказаної вище ініціативної групи щодо подальшої долі футбольного клубу «Нива». Також зазначаємо, що у керівництва обласної федерації футболу є план щодо виходу із ситуації, яка склалась.

З повагою

голова Вінницької ОФФ                                               І. ГАТАУЛЛІН

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

22.05 - Баранова Віталія
23.05 - Трончука Леоніда
26.05 - Мельника Олександра
27.05 - Квасневського Сергія
27.05 - Бабкова Володимира
28.05 - Кольцова Валерія
31.05 - Якименка Михайла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити