Вінницька обласна
федерація футболу

Неділя, 21 квітня 2019, 17:04:53

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 28
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 21
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

26-27 січня стартує ІІ етап Чемпіонату Вінницької області з футзалу серед дитячо-юнацьких команд 2006-2007 р.н. сезону 2019 року. Пропонуємо до Вашої уваги склад груп.

Група "А" 26.01.2019 р.

1. ДЮСШ Тульчин

2. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-4

3. ДЮСШ Ямпіль

4. ДЮСШ Чернівці

Група "B" 27.01.2019 р. 13-00

1. ДЮСШ ВО Калинівка

2. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-1

3. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-6

4. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-3

5. Вінсмарт

Група "C" 26.01.2019 р.

1. ДЮСШ Немирів

2. ВОК ДЮСШ "Прем'єр-Нива"-4

3. ДЮСШ Іллінці

4. ДЮСШ Погребище

Група "D" 27.01.2019 р. 12-00

1. ДЮСШ Літин

2. ДЮСШ Хмільник

3. ВОК ДЮСШ "Прем'єр-Нива"-3

4. ДЮСШ Муровані Курилівці

Група "E" 26.01.2019 р.

1. ДЮСШ Ладижин

2. ДЮСШ Бершадь

3. ДЮСШ Крижопіль

4. ДЮСШ "Темп"

Група "F" 27.01.2019 р.

1. ДЮСШ-інтернат Тульчин

2. ДЮСШ Брацлав

3. ДЮСШ Брацлав-2

4. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-5

Група "G" 26.01.2019 р.

1. ДЮСШ Хмільник

2. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-2

3. ВОК ДЮСШ "Прем'єр-Нива"-2

4. ДЮСШ "Темп"-2 (ЗОШ №15)

Група "H" 27.01.2019 р.

1. ДЮСШ Шаргород (приймають в Мурафі)

2. ВОК ДЮСШ "Прем'єр-Нива"-1

3. ДЮСШ Могилів-Подільський

4. ДЮСШ Могилів-Подільський р-н

 

Команди, які вказані в групах першими - є господарями групи. Приїзд до 10-00, жеребкування 10-30, початок - 11-00. Ігри проходять за коловою системою. До наступного етапу виходять команди, які посіли 1 та 2 місце в групі.vin obl

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

11.04 - Нагорняка Олександра
15.04 - Дзюбу Михайла
21.04 - Симачова Володимира
22.04 - Кисельова Павла
26.04 - Наровицького Юрія
27.04 - Петрова Михайла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити