Вінницька обласна
федерація футболу

Понеділок, 25 березня 2019, 10:18:55

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 22
ФК «Агро-Астра» (Рачки) 18
ФК «Володимир» (Тиврів) 18

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 21
ФК «Біофарм» (Літин) 16
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 13

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 18
ФК «Поділля» (Крижопіль) 13
ФК «Сатурн-Перемога» (Вапнярка) 11

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

16-17 лютого 2019 року розпочинається ІІ етап Чемпіонату Вінницької області з футзалу серед аматорських команд сезону 2019 року.

Група "А". 16.02.2019 р. 13-00.

1. "Патріот" Томашпіль-Кукавка.

2. "Відродження" Кирнасівка.

3. "Яско"-2 Вінниця.

Група "B". 16.02.2019 р.

1. "Авангард" Ладижин.

2. ФК "Олександрівка".

3. "Володимир" Тиврів.

Група "С". 17.02.2019 р. 13-00.

1. "Біофарм" Літин.

2. "Дністер" Серебрія.

3. "Яско"-1 Вінниця.

Група "D". 17.02.2019 р.

1. ФК "Немирів".

2. "Чемпіон" Вінниця.

3. "Сатурн-Перемога" Вапнярка.

4. "Тортуга" Вінниця.

Група "Е". 17.02.2019 р.

1. ФК "Томашпіль".

2. ФК "Немія".

3. "Балкани" Вінниця.

Група "F". 17.02.2019 р.

1. "Візит" Хмільник.

2. "Бревант" Вінниця.

3. "Техно-+" Вінниця.

Приїзд команд до 10-00. Жеребкування о 10-30. Початок змагань - 11-00. Команди, які вказані першими є господарями майданчика. Ігри проходять за коловою системою. До наступного етапу виходять команди, які посіли 1 та 2 місця в групах.vin obl

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

22.03 - Долюка Василя
23.03 - Токарчука Володимира
25.03 - Козачука Юрія
26.03 - Скоробреху Сергія
26.03 - Ільчука Олександра
28.03 - Немировського Валерія
30.03 - Підвального Сергія

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити