Вінницька обласна
федерація футболу

Понеділок, 17 червня 2019, 23:58:43

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Світанок Агросвіт» (Шляхова) 50
ФК «Володимир» (Тиврів) 42
ФК «Моноліт» (Козятин) 31

Перша «Захід»

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 45
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 31
ФК «Промінь-АКВ» (Глухівці) 28

Перша «Cхід»

ФК «Томашпіль» 28
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 23
ФК «Поділля» (Крижопіль) 22

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

До відома керівників та тренерів аматорських команд!!!

Комітет з проведення змагань Вінницької обласної федерації футболу повідомляє вам, що 6 квітня 2019 року починається весняна частина обласних змагань серед аматорських команд сезону 2018-2019 рр.

Заявка відбудеться з 26 березня по 5 квітня 2019 року виключно за графіком та в присутності представників команд за адресою: м.Вінниця, вул.Замостянська, 7 к.302, тел. (0432) 27-27-92.

Графік заявки.

26.03. "Авангард" Ладижин, "Агро-Астра" Рачки, "Світанок Агросвіт" та "Світанок Агросвіт"-2 Шляхова.

27.03. "Біофарм" Літин, ФК "Томашпіль", "Дністер-С" Серебрія, "Володимир" Тиврів.

28.03. "Будівельник" Іллінці, "Горизонт" Хоньківці, "Локомотив" Жмеринка, "Колос" Муровані Курилівці.

29.03. "Моноліт" Козятин, "Промінь-АКВ" Глухівці, "Колос" Махнівка, "Поділля" Крижопіль.

02.04. "Рось" Погребище, "Сатурн-Перемога" Вапнярка, ФК "Орлівка", "Поділля" Кирнасівка", "Фенікс" Вінниця.

03.04. "Візит" Соколова, "Фортуна" Калинівка, "ЕМС-Поділля-Нива"-2 Вінниця, "Нива" Тростянець.

vin obl

Новини СФК «Нива-В»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

19.06 - Стозуба Олександра
20.06 - Голубовича Анатолія
21.06 - Ковбу Юрія
22.06 - Александренка Володимира
23.06 - Ковбасюка Олега
24.06 - Короля Петра
24.06 - Кулешова Володимира

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити