Вінницька обласна
асоціація футболу

Субота, 29 лютого 2020, 05:59:46

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 14
ФК «Орлівка» 13
ФК «Факел» (Липовець) 12

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 24
ФК «Колос» (Махнівка) 17
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 14

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Команда Калинівки здобули бронзу у чемпіонаті з міні-футболу серед нацгвардійців

Нацгвардійці із різних регіонів України змінили військову амуніцію на спортивну форму, аби пограти в міні-футбол у Вінниці. З 18 по 21 червня на базі військової частини 3008 пройшов чемпіонат Західного територіального об’єднання Національної гвардії України. Арбітраж забезпечили кваліфіковані судді Вінницької обласної федерації гри № 1. Також змагання підтримала Вінницька обласна організація спортивного товариства «Динамо».    

В чемпіонаті взяли участь 9 збірних. Вони представляли Вінницю, Хмельницький, Калинівку, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Нетішин, Вараш.

– Ми постійно беремо участь у футбольних змаганнях. Команда нашої військової частини посідала друге місце в Кубку Ліги учасників АТО. В 2018 році виступала на стадіоні «Динамо» в Києві, – каже командир взводу військової частини 3008, лейтенант Павло Бабак.

Колективи були розбиті на дві підгрупи. В першій змагалися 5 полків і бригад, в другій – 4 окремі батальйони нацгвардійців. Розіграш відбувався за коловою системою. Переможці і призери визначалися роздільно в двох групах.  

В першій групі перемогли футболісти Львова, далі розташували нацгвардійці Івано-Франковська і Калинівки. В другій кращими стали спортсмени Хмільницького, Нетішина і Вараша. Чемпіони виграли всі свої матчі.

За словами пана Овчаренка, футбол є дуже популярним в частинах Національної гвардії України. Він допомагає залучати військовослужбовців до спорту і здорового способу житті та згуртовувати колектив.

– Серед гравців близько половини – учасники бойових дій на Сході України. Деякі із них водночас виступають в чемпіонаті України з футболу серед учасників АТО. Приміром, наш регіон представляють об’єднана збірна Вінниці і Калинівки. Там вона наразі посідає перше місце у підгрупі, – розповів начальник фізичної підготовки і спорту Західного територіального управління Національної гвардії України, полковник Олексій Овчаренко.

Команди-призери були нагороджені Кубками, медалями і грамотами. Також були відзначені кращі воротар, бомбардир і гравець всього турніру.

Турнір мав статус відбору на всеукраїнський фінал.

– Спочатку проводилися змагання в частинах і лише потім – на першість Західного територіального об’єднання. Кращі гравці нашого чемпіонату будуть відібрані до збірної, яка візьме участь у фінальному етапі першості Національної гвардії України, – каже Олексій Овчаренко.

центр гвардія

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

19.02 - Кіценка Бориса
23.02 - Мамчура Василя
24.02 - Цехмейстера Олександра
26.02 - Мар’євича Сергія
01.03 - Костюкевича Віктора
02.03 - Єрмолова Сергія
02.03 - Амонса Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити