Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 02 квітня 2020, 22:33:46

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 14
ФК «Орлівка» 13
ФК «Факел» (Липовець) 12

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 24
ФК «Колос» (Махнівка) 17
ФК «Поділля» (Кирнасівка) 14

Кубок області

1/2 фіналу

     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Розвитку спорту № 1 в ОТГ була приділена особлива увага під час семінару-наради представників районних і міських федерацій футболу. Вона пройшла 22 листопада в приміщенні обласного спортивного товариства «Колос».

Вели засідання голова обласної федерації футболу Ігор Гатауллін і голова обласного «колосівського» осередку Сергій Татусяк.

v 107

Спортивний директор обласної федерації Ігор Павленко розповів про поточну роботу і плани на наступний рік. Зокрема, на Вінниччині було проведено близько сотні заходів та футбольних змагань і приблизно така ж кількість очікується на наступний рік. Пан Павленко звернувся до очільників футболу у містах і районах:  

– Важливо, щоб ваші найважливіші змагання були внесені до єдиного календаря. Тоді це дає змогу нам «підставити плече». І вам тоді буде простіше звертатися за підтримкою до місцевої влади, – сказав Ігор Павленко.

семинар

Ігор Гатауллін звернув увагу, що наразі немає обласної програми розвитку футболу, як кілька років тому. Він прагне, щоб її, нарешті ухвалили.

– Якщо буде ухвалена обласна програма розвитку футболу, то на місцях буде легше достукатися до місцевої влади. Зі свого боку, обласна федерації підтримуватиме меморіальні і ветеранські змагання в різних районах – в Ладижині, Гайсині, Немирові, Бершаді тощо, – сказав Ігор Гатауллін.

Сергій Татусяк нагадав про особливості адміністративно-територіальної реформи в Україні, децентралізації влади в плані розвитку спортивної сфери. За його словами, у 42 ОТГ Вінниччини керівники активно підтримують фізичну культуру і спорт, у решті – явно недостатньо.

– Футбол має вийти на перше місце у фінансуванні спортивної галузі в ОТГ. І взагалі в зв’язку із децентралізацією спорт має значно краще фінансуватися. Приміром, в Польщі на підтримку цієї галузі витрачається більше коштів, ніж на охорону здоров’я чи освіту, – сказав Сергій Татусяк.  

v 102

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

02.04 - Чернявського Сергія
02.04 - Волошина Володимира
04.04 - Стецюка Віталія
05.04 - Татусяка Сергія
05.04 - Хникіна Павла
05.04 - Білаша Назарія
05.04 - Козюка Євгена

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити