Вінницька обласна
асоціація футболу

Неділя, 09 серпня 2020, 05:39:30

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Вища ліга

ФК «Томашпіль» 28
ФК «Факел» (Липовець) 24
ФК «Орлівка» 23

Перша ліга

ФК «Горизонт» (Хоньківці) 45
ФК «Рось» (Погребище) 22
ФК «Локомотив» (Жмеринка) 22

Кубок області

1/2 фіналу

"Локомотив" Жмеринка - "Факел" Липовець

ФК "Орлівка" - "Горизонт" Хоньківці

   

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

11 липня відбудеться 15 тур Чемпіонату Вінницької області з футболу серед аматорських команд сезону 2019-2020 рр.

11.07.2020 р. 16-00 смт.Теплик, стадіон "Колос".

ФК "Орлівка"- "Моноліт" Козятин.

Арбітр: Воронюк Андрій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Бортник Олександр, Цибрій Володимир (обидва м.Вінниця).

Делегат/спостерігач арбітражу: Ляпічев Сергій (м.Вінниця).

11.07.2020 р. 16-00. м.Липовець, стадіон "Колос".

"Факел" Липовець - ФК "Томашпіль".

Арбітр: Єрмолов Сергій (м.Вінниця).

Асистенти арбітра: Нижник Віктор, Маковей Ігор (обидва м.Вінниця).

Делегат/спостерігач арбітражу: Александренко Володимир (м.Вінниця).

vin obl

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

09.08 - Меда Артура
09.08 - Кравчука Сергія
10.08 - Черниша В’ячеслава
10.08 - Тригубенка Валерія
13.08 - Мисака Павла
14.08 - Олійника Михайла
17.08 - Зарічного Владислава

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити