Вінницька обласна
асоціація футболу

Середа, 03 березня 2021, 16:04:26

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Факел» (Липовець)  15
ФК «Горизонт» (Хоньківці)  10
ФК «Могилів-Подільський»  10

Група "Б"

ФК «Моноліт» (Козятин)  16
ФК «Орлівка»  14
ФК «Поділля» (Кирнасівка)   7

Кубок області

1/4 фіналу

     
     
     
     
     
     
     
     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

14 серпня в селі Юрківці було подвійне свято: Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього (в народі  його ще називають Медовий Спас) та відкриття футбольного поля зі штучним покриттям.

Щоб зібратися селом і урочисто перерізати стрічку, на футбольному полі довелося пройти дорогу у майже чотири роки. “У 2016 році ми написали проект на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям і подали його на регіональний конкурс, щоб на цю справу залучити як можна більше державних коштів, але, на жаль,  його не виграли, - розповідає Юрковецький сільський голова Олександр Кухарчук. - Та після першої поразки вирішили не здаватися і почали подавати документи на конкурси різних рівнів, але і їх програвали”.

Справа зрушилася з місця, коли у 2018 році в село завітав народний депутат 8 скликання Юрій Македон і запитав, чим живуть юрківчани? Серед іншого, люди розповіли про мрію, яка для них поки що недосяжна — футбольне поле. Юрій Миколайович,  не знаючи, що буде попереду, запевнив у тому, що їхня мрія дуже скоро стане реальністю. І правда, не пройшло багато часу, як Юрій Миколайович допоміг взяти участь у регіональному конкурсі, де з державного бюджету надійшло 574 тисячі  гривень. От і все! Гроші виграли- що ще треба, але тут почали, як кажуть у футболі, “ставити підніжки”. Справа “зависла” на рівні Казначейства і сільському голові разом з бухгалтером довелося не раз сидіти до ночі в цьому закладі.

Як говорили юрківчани між собою - є люди, яким не подобається, що їхнє село буде процвітати, тому і “ставили палиці в колеса”. Та знайшлася і на цю проблему управа, і гроші “пішли”. За роботу взялося ТОВ “Розвиток Поділля”, де директором Альона Раку. Поле стелили не як-небудь - добровісно, через це трохи довше. Навіть пускали футболістів, щоб потрохи ганяли м’яча: так краще всідалося покриття. А сільський голова Олександр Кухарчук ледь не перебрався туди жити - дуже переймався, та і Альона Раку старалася після роботи лишній раз приїхати, подивитися, що там її поле.

Зробивши сам майданчик, взялися за благоустрій навколо. Тепер це місце прикрашає центр села. “Ми пройшли довгу і важку дорогу, щоб сьогодні тут стояти, - під час відкриття сказав Олександ Кухарчук. - Але жодної хвилини з ніхто з нас не сумнівався, всі знали — ця справа потрібна. У нас футбольна команда ще не досягла висот, але коли на цьому полі проходило районне змагання з міні-футболу, то Юрковецька команда зайнала перше місце. Вперше! От заради таких моментів це і варто було робити”. 

На відкриття поля приїхали Народний депутат 8 скликання Юрій Македон, заступник голови Вінницької обласної федерації футболу Михайло Прозоровський, голова райдержадміністрації Михайло Гоцуляк, голова районної ради Володимир Сірант, голова районної федерації футболу Михайло Слободянюк, директор ТОВ “Розвиток Поділля” Альона Раку.

Кожен із гостей доклав свою часточку до будівництва майданчика, за що Олександр Кухарчук подякував усім і подарував символічні подаруночки. Ця допомога була різна. От наприклад: щоб надійшли кошти від конкурсу, необхідно було співфінансування, то тут підклала плече районна влада - з районного бюджету було виділено 150 тисяч гривень; техніку для будівництва надав Олександр Гудима; генеральний директор СТОВ “Агрокряж” Володимир Гнатишен виділив на поле допомогу у сумі 15 тисяч гривень, директор ПП “Серебрійське” Сергій Томай - 20 тисяч гривень, директор МПСП “Грабарівське” Віктор Скоробогач - 27 тисяч гривень; директор ДП “Юрковецький спиртовий завод” Олександр Бобро на благоустрій території виділив 20 тисяч гривень, директор ФГ “ Єва Агро 2019” Вадим Гнатишен на благоустрій і на проведення свята виділив 28 тисяч гривень. Кожен від сільського голови за підтримку отримав щиру подяку. 

Виступаючи перед присутніми, Юрій Македон зазначив, що це поле є особливим: “Ми довели усій Вінницькій області, що якщо щось хочеш, то отримаєш все,  що завгодно. Цей стадіон збудований за кошти в два рази менші, ніж будують всі інші. І я б сказав, що він кращий за ті, що дорожчі. Він кращий завдяки тим людям, які вклали сюди своє натхнення і сили”, - сказав Юрій Миколайович. Михайло Слободянюк, вітаючи присутніх,  звернувся до молоді, адже тепер справа за ними, заради них і будувався цей майданчик і додав, що юрківецькі футболісти мають хорошого наставника — Романа Гардецького, тому у них великі перспективи і подарував від районної федерації футболу комплект футболок та пакет для судді. А Михайло Прозоровський в подарунок привіз не на один рік м’ячів. Ними і почали грати у футбол одразу після урочистостей команда наймолодших футболістів із Юрковець та Серебрії. На завершення свята, як і годиться у християн, поле було освячене місцевим священиком Віталієм а також на честь Медового Спаса свяченою водичкою отець Віталій окропив присутніх.

image7

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

01.03 - Костюкевича Віктора
02.03 - Єрмолова Сергія
02.03 - Амонса Олександра
05.03 - Кузьміна Валерія
05.03 - Мариновича Дмитра
05.03 - Коваля Максима
07.03 - Бортника Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити