Вінницька обласна
асоціація футболу

Середа, 03 березня 2021, 16:57:57

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Факел» (Липовець)  15
ФК «Горизонт» (Хоньківці)  10
ФК «Могилів-Подільський»  10

Група "Б"

ФК «Моноліт» (Козятин)  16
ФК «Орлівка»  14
ФК «Поділля» (Кирнасівка)   7

Кубок області

1/4 фіналу

     
     
     
     
     
     
     
     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Після місцевих виборів ради об’єднаних громад отримають більше повноважень для фінансування фізкультури та спорту. І саме від місцевої влади залежатиме рівень оздоровчої роботи в громадах. Тому зараз існує унікальна можливість подбати про розвиток цієї сфери. Про це «Інформаційній Вінниччині» розповів голова Вінницької обласної федерації футболу Ігор Гатауллін.

Ігор Федорович також є головою Всеукраїнської профспілки «Футбол України», президентом Асоціації футболістів України, Заслуженим тренером України, Заслуженим працівником фізкультури і спорту України, кавалером ордена «За заслуги». Крім того, є членом виконкому Федерації футболу України та членом правління FIFPro (Міжнародна федерація асоціацій професійних футболістів), всесвітньої організації, яка підтримує футболістів-професіоналів.

– Більшу частину фінансування розвитку спорту візьмуть на себе громади. Саме вони будуть замовниками спортивної послуги, – говорить він. – І якраз ВФСТ «Колос» в цьому напрямку зробив найбільше роботи. Саме представники «Колосу» ще два роки тому почали активно працювати з громадами. І якщо співпраця буде ефективно розвиватись, то це найкраще для спорту та фізичної культури. Адже у них є колосальний досвід організації спортивно-масової роботи.

– Тобто, після виборів є шанс, що спортивна робота не буде фінансуватись за остаточним принципом? Адже проблема наразі не лише у фінансуванні. В громадах скаржаться також на нестачу кадрів.

– Дійсно, наразі у тренерів надто малі зарплати. Тому не всі охоче йдуть працювати у дитячо-юнацькі спортивні школи та інші спортивні заклади. Один з виходів в цій ситуації – варто знаходити спонсорів, щоб можна було заохочувати тренерів та працівників ДЮСШ бонусами і додатковими пільгами. Гарних спеціалістів потрібно цінувати, адже вони виховують майбутніх чемпіонів.

– Крім спорту вищих досягнень, існує й фізкультурно-оздоровча робота. Наскільки важливо проведення різного рівня змагань в громадах?

– Дуже важливо! Такі змагання – це емоції та гарний настрій. Таким чином й потрібно залучати молодь. Варто лише послухати, як вболівають за свою команду мешканці громад, щоб зрозуміти, що означають спортивні турніри в житті сіл, селищ та містечок. А самі учасники змагань грають з таким запалом, якому можуть позаздрити юні спортсмени.

– Як у нас розвивається дитячий та юнацький футбол? Чи багато охочих займатися футболом?

– Я почав займатися футболом у 1962 році. І тоді молоді хлопці горіли бажанням грати у футбол. В черзі стояли, щоб потрапити до спортивної школи. Тоді була конкуренція. Зараз різко зменшилась кількість тих, хто хоче грати у футбол. І тут мають вплив багато чинників. Є інтернет, клуби різні, дискотеки. На жаль, є й погані виклики – наркоманія та алкогольна залежність. І молоді хлопці починають це робити у молодому віці. Щоб це змінити, треба щодня працювати, потрібно достукатись до свідомості батьків, щоб ті зрозуміли: краще, щоб дитина займалась футболом або баскетболом, або плавала в басейні, або ще якимсь спортом займалась, ніж бавилась гаджетами або йшла увечері на дискотеку або в клуб, де ризиків зробити щось погане набагато більше.

– На сьогодні у батьків є інша відмовка – заняття спортом потребують багато коштів.

– На жаль, так. Зараз держава не може забезпечити безкоштовні спортивні секції. Крім того, існує багато викликів: агресія Росії, війна на Сході, економічний стан нестабільний. Тому й тих, хто підтримує футбол, досить мало. Повинен пройти певний час, щоб ми це пережили, і ситуація змінилась.

Джерело: Інформаційна Вінниччина

gataullyn

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

01.03 - Костюкевича Віктора
02.03 - Єрмолова Сергія
02.03 - Амонса Олександра
05.03 - Кузьміна Валерія
05.03 - Мариновича Дмитра
05.03 - Коваля Максима
07.03 - Бортника Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити