Вінницька обласна
асоціація футболу

Вівторок, 27 липня 2021, 20:54:59

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Факел» (Липовець)  30
ФК «Могилів-Подільський»  22
ФК «Горизонт» (Хоньківці)  16

Група "Б"

ФК «Моноліт» (Козятин)  34
ФК «Орлівка»  26
ФК «Біофарм» (Літин)  16

Кубок області

фінал

"Моноліт" (Козятин) - "Факел" (Липовець)
     
     
     
     
     
     
     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

6-7 лютого 2021 року розпочинається ІІ етап Чемпіонату Вінницької області з футзалу серед дитячо-юнацьких команд 2008-2009 р.н. сезону 2021 року. Пропонуємо до Вашої уваги склад груп.

1. ДЮСШ Тульчин 06.02.

1. ДЮСШ Мог.-Под.-1 06.02.

1. ДЮСШ Літин 07.02.

2. ДЮСШ Тульчин-інтернат

2. ДЮСШ Мог.-Под.-2

2. ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова-1

3. ФК «Демківка»

3. ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова-2

3. ДЮСШ «Десна» Він.р-н

     

1. ДЮСШ Хмільник 06.02.

1. «Старт» Іллінці 07.02.

1. ДЮСШ Шаргород-1 06.02

2. ФК «Дністер» Мог.-Под.

2. ДЮСШ Погребище

2. ДЮСШ Шаргород-3

3. ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова-3

3. ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова-4

3. ДЮСШ Бар

   

4. ДЮСШ Вапнярка-2

   

1. ДЮСШ ВО Калинівка 06.02.

1. ДЮСШ Тростянець 06.02.

1. ДЮСШ Шаргород-2 07.02.

2. ФК «Тайфун» Лука-Мелешківська

2. ДЮСШ Ладижин

2. ДЮСШ Шаргород-4

3. ДЮСШ Гнівань

3. ДЮСШ Бершадь

3. ДЮСШ Чернівці

 

4. «Олімп» Крижопіль

 
     

1. ДЮСШ Томашпіль 06.02.

1. ДЮСШ Немирів-1 07.02.

 

2. ДЮСШ Ямпіль

2. ДЮСШ Липовець

 

3. ДЮСШ Вапнярка-1

3. ДЮСШ Немирів-2

 
     

Приїзд команд до 10-00, жеребкування - 10-30, початок змагань - 11-00. До наступного етапу виходять команди, які посіли 1-2 місця в групах.

vin obl

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

28.07 - Сидорука Олександра
28.07 - Гавріша Олександра
29.07 - Олійника Олександра
01.08 - Блінникова Василя
05.08 - Затоковенка Олега
07.08 - Омельченка В’ячеслава
08.08 - Кривовязюка Миколу

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити