Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 17 січня 2022, 18:35:40

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Група "А"

Група "Б"

Вища ліга

ФК «ЯСКО» (Шаргород)  25
ФК «Факел» (Липовець)  23
ФК «Орлівка» (Орлівка)  19

Перша ліга

ФК «Локомотив» (Жмеринка)  14 
ФК «Могилів-Подільський» (Могилів-Подільський)  12 
ФК «Рось» (Погребище)  11

 

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
 1 Чернега Вадим ФК «ЯСКО» (Шаргород) 9  6 
 2 Збитковський Ілля ФК «Нива» (Вінниця)  9   6 
 3 Пилипенко Максим ФК «Факел» (Липовець)  9   6 
 4 Зеленюк Марко ФК «Авангард» (Ладижин) 9  5 
 5 Степанюк Владислав ФК «ЯСКО» (Шаргород) 9  5 

Призначення арбітрів

Вітаємо з Днем народження

19.01 - Касанова Пашу
20.01 - Катальчука Валерія
20.01 - Ткачука Василя
21.01 - Мариновича Володимира
22.01 - Поступайла Дмитра
23.01 - Чигрина Олександра
23.01 - Побережця Сергія

6-7 лютого 2021 року розпочинається ІІ етап Чемпіонату Вінницької області з футзалу серед дитячо-юнацьких команд 2008-2009 р.н. сезону 2021 року. Пропонуємо до Вашої уваги склад груп.

1. ДЮСШ Тульчин 06.02.

1. ДЮСШ Мог.-Под.-1 06.02.

1. ДЮСШ Літин 07.02.

2. ДЮСШ Тульчин-інтернат

2. ДЮСШ Мог.-Под.-2

2. ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова-1

3. ФК «Демківка»

3. ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова-2

3. ДЮСШ «Десна» Він.р-н

     

1. ДЮСШ Хмільник 06.02.

1. «Старт» Іллінці 07.02.

1. ДЮСШ Шаргород-1 06.02

2. ФК «Дністер» Мог.-Под.

2. ДЮСШ Погребище

2. ДЮСШ Шаргород-3

3. ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова-3

3. ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова-4

3. ДЮСШ Бар

   

4. ДЮСШ Вапнярка-2

   

1. ДЮСШ ВО Калинівка 06.02.

1. ДЮСШ Тростянець 06.02.

1. ДЮСШ Шаргород-2 07.02.

2. ФК «Тайфун» Лука-Мелешківська

2. ДЮСШ Ладижин

2. ДЮСШ Шаргород-4

3. ДЮСШ Гнівань

3. ДЮСШ Бершадь

3. ДЮСШ Чернівці

 

4. «Олімп» Крижопіль

 
     

1. ДЮСШ Томашпіль 06.02.

1. ДЮСШ Немирів-1 07.02.

 

2. ДЮСШ Ямпіль

2. ДЮСШ Липовець

 

3. ДЮСШ Вапнярка-1

3. ДЮСШ Немирів-2

 
     

Приїзд команд до 10-00, жеребкування - 10-30, початок змагань - 11-00. До наступного етапу виходять команди, які посіли 1-2 місця в групах.

vin obl

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva