Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 01 березня 2021, 09:32:24

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Факел» (Липовець)  15
ФК «Горизонт» (Хоньківці)  10
ФК «Могилів-Подільський»  10

Група "Б"

ФК «Моноліт» (Козятин)  16
ФК «Орлівка»  14
ФК «Поділля» (Кирнасівка)   7

Кубок області

1/4 фіналу

     
     
     
     
     
     
     
     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

13-14 лютого 2021 року розпочинається ІІІ етап Чемпіонату Вінницької області з футзалу серед дитячо-юнацьких команд 2008-2009 р.н. сезону 2021 року. Пропонуємо до Вашої уваги склад груп.

1. ДЮСШ Тульчин – 13.02.

1. ДЮСШ  Шаргород – 13.02.

1. ДЮСШ Тростянець– 14.02.

2. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-1

2. ДЮСШ Бар

2. ДЮСШ Крижопіль

3. ДЮСШ-інтернат Тульчин

3. ДЮСШ Чернівці

3. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-4

 

4. ФК «Дністер» Мог.-Под.

 
     

1. ДЮСШ Немирів – 14.02.

1. ДЮСШ ВО Калинівка – 14.02.

1. ДЮСШ Томашпіль – 14.02.

2. «Старт» Іллінці

2. ДЮСШ Липовець

2. ДЮСШ Вапнярка-1

3. ДЮСШ Гнівань

3. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-3

3. ДЮСШ Мог.-Под.

4. ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова-2

4. ДЮСШ «Десна» Він.р-н

4. ДЮСШ Ямпіль

Приїзд команд до 10-00, жеребкування - 10-30, початок змагань - 11-00. До наступного етапу виходять команди, які посіли 1-2 місця в групах.

vin obl

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

01.03 - Костюкевича Віктора
02.03 - Єрмолова Сергія
02.03 - Амонса Олександра
05.03 - Кузьміна Валерія
05.03 - Мариновича Дмитра
05.03 - Коваля Максима
07.03 - Бортника Олександра

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити