Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 19 квітня 2021, 08:51:20

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату області серед аматорів

Група "А"

ФК «Факел» (Липовець)  15
ФК «Горизонт» (Хоньківці)  10
ФК «Могилів-Подільський»  10

Група "Б"

ФК «Моноліт» (Козятин)  16
ФК «Орлівка»  14
ФК «Поділля» (Кирнасівка)   7

Кубок області

1/4 фіналу

     
     
     
     
     
     
     
     

Пропускають наступний тур

УВАГА! Через технічні роботи, пов'язані із запровадженням нової бази ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців можуть відображатися некоректно.

До уваги керівників та тренерів аматорських команд нагадуємо Вам про Регламент:

Ст.46 п.1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

 

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Як футбольним школам отримувати компенсацію за підготовку професіоналів 

Семінар на цю тему провели у конференц-залі вінницького готелю «Франція» представники Української асоціації футболу. Зокрема, заступник голови Комітету з питань статусу і трансферів футболістів УАФ Євгенія Єршова і начальник аналітичного відділу спортивно-технічного Департаменту УАФ Валерій Бахур.

IMG 1243

Серед організаторів заходу були голова Вінницької обласної асоціації футболу Ігор Гатауллін, заступник начальника спортуправління Вінницької ОДА Наталя Токар і начальник обласного відділу Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Геннадій Бочарьов.

IMG 1273

А слухачами семінару були представники спортивних шкіл Вінниччини і районних асоціацій футболу.

Йшлося про електронну систему реєстрації всіх футболістів України, яку створила УАФ. Йдеться не лише про професіоналів, але й про аматорів, жінок, дітей тощо. За словами Валерія Бахура, нині в цій базі близько 260 тисяч футболістів, серед яких активних – близько 56 тисяч. Пан Бахур наголосив, що його завданням є оцифровка всього українського футболу, і в першу чергу вихованців близько 1100 футбольних ДЮСШ нашої країни.

Наголошувалося, що представники спортшкіл і аматорських клубів самі мають бути зацікавлені у внесені даних до реєстру футболістів. Адже без цього вони не зможуть отримати компенсації за перехід гравця у професіональний клуб. А також виплати (за солідарною системою) у разі продажу відомого спортсмена у закордонну команду.   

Розбиралися й окремі випадки. Приміром, за переходи Руслана Малиновського його колишній клуб ФК «Севастополь» фінансової компенсації не отримує, бо цей клуб вже не є суб’єктом українського футболу. Натомість ці кошти спрямовують до УАФ.

IMG 1252

Представники спортивних шкіл задавали важливі для себе запитання. Зокрема, директор ОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова Ігор Коваль цікавився, чи може спортшкола отримувати компенсацію за переходи своїх відомих вихованців Андрія Борячука і Євгенія Ісаєнка. На всі запитання були отримані вичерпні відповіді.                

    

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Партнери

ffu logo

upl logo

pfl logo

duflu

aafu

utufu

apfu

Вітаємо з Днем народження

06.04 - Салюка Євгена
08.04 - Іжика В’ячеслава
08.04 - Семеренка Кирила
11.04 - Нагорняка Олександра
15.04 - Дзюбу Михайла
21.04 - Симачова Володимира
22.04 - Кисельова Павла

Фотогалерея: найяскравіші моменти

Відео: Ви маєте це побачити