Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 27 вересня 2021, 14:04:30

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Група "А"

ФК «ЯСКО» (Шаргород) 15
ФК «Нива-2» (Вінниця) 10
ФК «Біофарм» (Літин) 9

Група "Б"

ФК «Факел» (Липовець) 11
ФК «Авангард» (Ладижин) 10
ФК «Орлівка» (Орлівка) 10

 

Кубок області

Фінал

  -  
     
     
     
     
     
     
     

Призначення арбітрів

Кращі бомбардири

БомбардириКлубІгорГоли (пен)

Вища ліга


     

Перша ліга (захід)

 


 

Перша ліга (схід)


     

Традиційно, перед початком чемпіонату ДЮФЛУ, у серпні, відбувається серія Міжнародних турнірів Utmost Cup серед юнаків різних вікових груп. Турнір проводився 12-16 серпня серед юнаків 2006 та 2008 р.н. на футбольних стадіонах міста Вінниці. У віковій групі 2006-того р.н. переможцем стала команда Металіст 1925 (Харків), почесне друге місце завоювала команда з столиці Молдови Раду Ребежа(Кишинів), третє місце зайняла команда вже з столиці України - ФК Чемпіон (Київ).568bf348 daa2 41fa 943a 261548ae299a

Кращими гравцями у своїй амплуа стали:

Воротар - Бакус Маркіян (ФК Рух);

Захисник - Тітов Максим (ФК Чемпіон);
Півзахисник - Матівасян Ішхан (Металіст 1925);

Нападаючий - Матівасян Ішхан (Металіст 1925);
Бомбардир - Мардаль Олександр( Раду Ребежа);

Кращим гравцем турніру визначився - Давід Оваду (ФА Раду Ребежа).
У віковій групі 2008-того р.н. переможцем стала команда Рух (Львів), почесне друге місце посіла команда ДВУФК (Дніпро), третє місце зайняла команда з столиці Молдови Зімбру(Кишинів).
Кращими гравцями у своїй амплуа стали:57da1386 94e8 4e17 bf3a 297cef60d718

Воротар - Сірук Микола (ФК Рух);
Захисник - Олійник Михайло (Полісся);
Півзахисник - Бараннік Артем (ДВУФК);
Нападаючий - Самдурзе Ніколай (Зімбру)
Бомбардир - Телещук Єгор (ДВУФК);

Кращим гравцем турніру визнано - Залипка Арсен (ФК Рух).f3b415c0 fc87 42d4 a82c 6fa4edc9e6b6

ДЮФЛУ

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Вітаємо з Днем народження

27.09 - Гаврильонка Олександра
29.09 - Слободянюка Максима
01.10 - Прозоровського Михайла
01.10 - Коваленка Віктора
06.10 - Рижого Григорія
07.10 - Кутакова Андрія
07.10 - Лук’яненка Михайла