Вінницька обласна
асоціація футболу

Понеділок, 27 вересня 2021, 13:08:37

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Перша ліга (схід)

Важкий матч та посмішки на обличчях гравціх ФК «ЯСКО» (Шаргород) після завершення гри.

01.09 на стадіоні «Авангард» м. Новоград-Волинський пройшов матч попереднього етапу Кубку України серед аматорських команд між ФК «Звягель» Новоград-Волинський та ФК «ЯСКО» (Шаргород).
З початку матчу у «ЯСКО», як кажуть, ,, не йшла гра ’’. Вже на 15-й хвилині, через помилки вінничан, житомиряни, реалізувавши свої моменти, вигравали 2:0.
На 40-й хвилині, фантастичним та влучним ударом з 30-ти метрів, Юрій Оніщук забиває гол!
На другий тайм гравці ФК «ЯСКО» вийшли спокійними та сконцентрованими. І вже на 50-й хвилині замкнув дальню стійку Степанюк Владислав. Після першої половини другого тайму, почались заміни у складі ФК «ЯСКО» та вихід на заміну Владислава Палія стало влучним, адже ж він на 85-й хвилині матчу робить рахунок 3:2. Останні 5-ть хвилин та дві додаткових були дуже напруженими. Підкат за підкатом, стик за стиком, жовті картки та шалені емоції, але досвідчена команда з Шаргорода знає свою справу.
Отож, з рахунком 3:2 перемога ФК «ЯСКО» (Шаргород). Чекаємо гру у відповідь.