Вінницька обласна
асоціація футболу

Неділя, 17 жовтня 2021, 01:11:09

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
 1 Дармограй Юрій ФК «Нива» (Вінниця)  5
 2 Збитковський Ілля ФК «Нива» (Вінниця)  5
 3 Пилипенко Максим ФК «Факел» (Липовець)  5
 4 Зеленюк Марко ФК «Авангард» (Ладижин) 6  4
 5 Чернега Вадим ФК «ЯСКО» (Шаргород) 6  4

Призначення арбітрів

Вінницька область традиційно виявилася на висоті в реалізації соціального проєкту Української асоціації футболу та благодійного фонду «Розвиток футболу України» «Відкриті уроки футболу».

Цього разу проєкт прийняли Муровані Курилівці, а організаторами виступили Вінницька обласна асоціація футболу та місцева громада, зробивши для дітей одне з найяскравіших футбольних свят серед усіх регіонів України.

Також була задіяна синергія з проєктом «Так, я можу!» міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation у впровадженні інклюзивних занять та співпраці з місцевими громадами щодо організації регулярних інклюзивних секцій з футболу. Серед учасників футбольного дійства займалася частина дітей з особливими освітніми потребами, які після завершення занять змогли назвати себе чемпіонами на рівні з усіма учнями.

А відкрили фестиваль чемпіонів національний координатор проєкту від УАФ Євгеній Столітенко та регіональний координатор від Вінницької обласної асоціації футболу Олександр Сидорук. Місцевих волонтерів організували їхні лідери — начальник відділу фізичної культури і спорту Володимир Жук та директор ДЮСШ Анатолій Ціона. Волонтерами виступили не лише вчителі й тренери, але й місцеві поліцейські та пожежники.

Більшість дітей, що із задоволенням взяли участь у заході, після завершення фестивалю виявила бажання займатися футболом у подальшому на регулярній основі, причому як хлопці, так і дівчата.

Нагадуємо, що вже другий рік поспіль формат проведення «Відкритих уроків футболу» адаптований до норм протиепідемічного режиму та соціального дистанціювання.

ДЮФЛУ

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Вітаємо з Днем народження

17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра
02.11 - Федорова Віктора
03.11 - Смірнова Ігоря