Вінницька обласна
асоціація футболу

Неділя, 17 жовтня 2021, 00:15:27

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2021/2022 рр.

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
 1 Дармограй Юрій ФК «Нива» (Вінниця)  5
 2 Збитковський Ілля ФК «Нива» (Вінниця)  5
 3 Пилипенко Максим ФК «Факел» (Липовець)  5
 4 Зеленюк Марко ФК «Авангард» (Ладижин) 6  4
 5 Чернега Вадим ФК «ЯСКО» (Шаргород) 6  4

Призначення арбітрів

Шановні колеги!
Даним листом інформуємо Вас що, 20 серпня 2021 року, Дитячо-юнацька футбольна ліга України при підтримці Української асоціації футболу та Комітету Юнацького футболу УАФ підписала Меморандум про співпрацю з розробником системи контролю та організації навчально-тренувального процесу для дитячо-юнацьких шкіл та академій латвійською компанією YoPlayDo (далі Система).
На протязі останнього року відбувались переговори в результаті яких, систему було перекладено на українську мову, а зареєстровані користувачі системи матимуть безкоштовний період протягом року з моменту підписання меморандуму.
Система була презентована та проаналізована Комітетом юнацького футболу УАФ, Спортивно-технічним Департаментом УАФ, Центром ліцензування та спеціалістами в області дитячо-юнацького футболу та отримала схвальні відгуки.
Одним з ключових рішень, щодо необхідності інтеграції даної системи в дитячо-юнацькі спортивні заклади України, є те, що УЕФА в найближчі три роки планує впровадження для претендентів на отримання тренерських ліцензій УЕФА електронного щоденника тренера.
Діджиталізація є невід’ємною частиною сучасного футбольного суспільства, тому Комітет юнацького футболу рекомендує використання системи у своїй повсякденній роботі керівникам та тренерським кадрам дитячо-юнацьких шкіл та академій України.
Просимо проінформувати усі дитячо-юнацькі спортивні заклади Вашої асоціації, про можливість реєстрації у системі YoPlayDo та безкоштовного використання системи протягом одного року.
Для отримання доступу в систему необхідно на веб-ресурсі https://yoplaydo.com/ua пройти процедуру реєстрації. Посилання на навчання та підтримка користувачів системи доступна на сторінці у Facebook. https://www.facebook.com/YOPLAYDO

Заздалегідь дякуємо за співпрацю!
З повагою,
Голова Комітету юнацького футболу
Андрій Прохорович

vin obl

ДЮФЛУ

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva

Вітаємо з Днем народження

17.10 - Тарлецького Олега
17.10 - Хміля Ігоря
18.10 - Сигерича Антона
19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра
02.11 - Федорова Віктора
03.11 - Смірнова Ігоря