Вінницька обласна
асоціація футболу

Четвер, 25 квітня 2024, 18:18:02

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

V Мотрук Андрій ФК "Локомотив" Жмеринка 5

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2023/2024 рр.

Останній бій – він найбільш важкий.
13 листопада великий футбол молодшим братом перейшов у спортивні зали. Цього дня у спортивному залі Козятинського училища відбувся відкритий турнір з футзалу серед ветеранів, організований Козятинською міською асоціацією футболу, головою якої є Олександр Шевчук. Турнір був присвячений заснуванню ФК «Моноліт» .У ньому взяли участь: ФК «Ружин» (Житомирська обл.),ФК «Полісся» (Житомир) та ФК «Моноліт» (Козятин).
У першій зустрічі ФК «Полісся», довелося трохи попотіти проти команди ФК «Ружин» 6:3(2:1). Потім ветерани ФК «Моноліт» розгромили своїх Ружинських сусідів 12:4 (6:2). Відзначилися Д.Шутов і І.Ромашкан по 3 м'ячі, О.Максименко, Б.Думний, П.Луцюк тощо. У фіналі зустрілися ФК «Полісся» та ФК «Моноліт», обидві команди претендували на перше місце, тому мотивація була у двох команд на перемогу однакова.
Психологічну перевагу мала команда ФК «Моноліт», тому що її влаштовувала
нічия. За якістю гри ФК «Моноліт» виглядав - відмінно, але по реалізації  - на превеликий жаль, особливо у другій половині зустрічі. Всі сподівалися, що на останній хвилині зустрічі найвищі сили допоможуть ФК «Моноліт» зробити нічию, але цього не сталося. Завдання, начебто, було у команди просте, якщо враховувати впевнену перемогу над ФК «Ружин» - 12:4(6:2). Одночасно і дуже складна, щоб стати чемпіонами цього турніру, переграти таку команду, як ФК «Полісся», які не поступалися в індивідуальну майстерність. Здавалося, що за останні п'ять хвилин  Козятинські ветерани футболу втратили чи забули про турнірну мотивацію і за це жорстоко поплатились. Житомирське «Полісся» навпаки, скоротивши розрив у рахунку до мініуму, спіймавши кураж, стало ще злішим, забивши на останній хвилині переможний шостий м'яч.
6:5 (2:2).
Гра була: складною, бойовою, рівною та дуже нервовою для обидвох команд.
Кожен тайм проходив по 20 хвилин. ФК «Моноліт» дуже потужно провів першу
половину зустрічі та початок другої, переграваючи Житомирських футболістів у
швидкісному та фізичному плані. Особливо нестримний був Павло Луцюк, забивши чотири м'ячі у цій фінальній грі. Протягом всього турніру впевнену гру, неодноразово рятуючи команду, продемонстрував, Олександр Шевчук – Голова міської асоціація футболу, організувавши на високому рівні цей турнір.